پلازاهای پایتخت افزایش می یابد

تهران- ایرنا- شهردار تهران با اشاره به اینکه میدانگاه های (پلازا) پایتخت افزایش می یابد از افتتاح پلازای میدان هفتم تیر طی امشب خبرداد و گفت: کارگاهی در میان این میدان، بتن تولید می کرد در حالی که شهرداری این فضا را به فضای عمومی به نفع شهروندان مبدل ساخت.

به گزارش ایرنا، پیروز حناچی روز سه شنبه در حاشیه یکصد و پنجاه و یکمین جلسه شورای پنجم شهر تهران در جمع خبرنگاران افزود: این اقدام مفید است و تصمیم داریم در سایر مناطق شهر نیز آن را اجرا کنیم.
وی اضافه کرد: ایجاد میدانگاه ها در واقع توسعه قلمرو عمومی شهر به نفع شهروندان است و در تمامی کلانشهرهای دنیا انجام می شود.
حناچی با دفاع از ایجاد فضاهای عمومی در شهر خاطرنشان کرد: ایجاد میدانگاه در پایتخت بهتر از ساخت و سازهایی است که تمام شهروندان از آن منتفع نمی شوند.

ارزیابی از گزارش تفریغ بودجه

شهردار تهران همچنین در خصوص قرائت گزارش تفریغ بودجه سال ۹۶ این نهاد در صحن شورای شهر گفت: حسابرس پس از ارزیابی این گزارش، آن را مطلوب دانست.

وی تاکید کرد: برخی اختلاف ها در این گزارش وجود داشت که عموماً مربوط به دیون سال های گذشته است.

حناچی ادامه داد: اختلاف سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومانی که در صحن شورا مطرح شده مربوط به بودجه مصوب است و عمده آن به دیون و پروژه هایی اختصاص دارد که باید از قبل پرداخت می شد.

به گزارش ایرنا گزارش تفریغ بودجه شهرداری تهران امروز توسط کمیسیون برنامه و بودجه شورا مورد پذیرش قرار گرفت.

تهرام/۹۳۴۳/‏‬ ۱۰۰۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =