۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۳۸
کد خبرنگار: 1273
کد خبر: 83368851
۰ نفر

برچسب‌ها

انتقاد فرماندار از وضع نامطلوب نظافت شهری میاندوآب

مهاباد - ایرنا - فرماندار میاندوآب گفت: مردم این شهر از وضعیت نامطلوب نظافت شهری و نبود امکانات ابراز نارضایتی و گلایه می کنند که این نارضایتی ها باید بررسی شود.

مهدی قهرمانی روز سه شنبه در جلسه شورای اداری میاندوآب با اشاره به برخی مشکلات موجود در این شهر اظهار کرد: وضعیت روشنایی و تنظیف بوستان های شهر مطلوب نیست که شهرداری باید به این وضعیت رسیدگی کند.
وی افزود: همچنین مردم از نحوه رسیدگی به فضای سبز و وضعیت سرویس های بهداشتی در شهر اظهار گلایه کرده و به لحاظ ایجاد امنیت و آرامش خاطر نیز حضور ماموران انتظامی را مطالبه می کنند.
وی با بیان اینکه بوی بد جوی های شهر، سبب نارضایتی مردم شده است، بیان کرد: کاشت برخی درختان مثمر در خیابان های شهر نیز مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده که باید این مشکل حل شود.
فرماندار میاندوآب با تاکید بر مناسب سازی معابر شهری برای رفاه حال معلولان، جانبازان و سالمندان اضافه کرد: تابلوهای تبلیغاتی و برخی علایم نصب شده در معابر شهری موجب بروز بی نظمی هایی شده است که باید ساماندهی شده و در خط کشی های محل عابرپیاده و سرعت گیرها دقت بیشتری صورت گرفته و مناسب و قابل رویت باشد.
قهرمانی با اشاره به ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح این شهر نیز بیان کرد: شهرداری قبل از هر چیزی باید جلو ساخت و سازهای غیرمجاز را بگیرد تا مردم بعد از احداث واحدهای خود با مشکل مواجه نشوند.
وی با بیان اینکه اختلاف شهر را از پیشرفت و اهداف اصلی توسعه عقب می‌اندازد، گفت: این اختلاف افکنی با اتحاد بین مسوولان و همدلی آنها خنثی می‌شود.
امام جمعه میاندوآب نیز در این جلسه با تبریک هفته قوه قضاییه و سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز اصناف، اظهار کرد: مسوولان با مردم عادی فرق دارند و برخی موارد ممکن است برای مردم عادی مشکل ساز نباشد اما برای مسوولان می تواند مشکل ساز باشد.
حجت الاسلام حمید حسن زاده با اشاره به انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی گفت: نباید از هم اکنون فضای شهر را انتخاباتی کرد.
به گزارش ایرنا در جلسه شورای اداری میاندوآب رییس دادگستری نیز به ارایه گزارشی از عملکرد این نهاد به مناسبت هفته قوه قضاییه پرداخت.
همچنین در این جلسه «سیروس رحمتیان» به عنوان رییس جدید ایستگاه راه آهن میاندوآب، «حسن مهدوی کیا» به عنوان، سرپرست مرکز آموزش عالی شهید باکری، «فرهاد جودی» به عنوان بخشدار مرکزی و «لطفعلی محرابی» به عنوان رییس جدید آموزش و پرورش منطقه مرحمت آباد این شهرستان معرفی و از خدمات و زحمات مسوولان قبلی قدردانی شد.
میاندوآب با ۲۷۷ هزار نفر جمعیت، سومین شهرستان بزرگ آذربایجان غربی به شمار می رود.

۹۸۷۱/‌۳۰۲۰/‌۲۰۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =