تفاهم نامه‌ دانشگاه یادگار امام(ره) و پژوهشگاه نیرو منعقد شد

شهرری- ایرنا- تفاهم نامه‌ای به منظور گسترش ارتباط و ایجاد هم افزایی و بهره‌گیری از توانایی‌های علمی، پژوهشی و آموزشی بین پژوهشگاه نیرو و دانشگاه یادگار امام(ره) منعقد شد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام خمینی (ره) شهرری، این تفاهم نامه علمی– پژوهشی امروز (سه شنبه) با حضور سعید قاضی مغربی، رییس دانشگاه واحد یادگار امام (ره) شهرری و محمد صادق قاضی زاده رییس پژوهشگاه نیرو به امضا رسید.

رییس دانشگاه یادگار در این زمینه اظهار داشت: این تفاهم نامه شامل هدایت و حمایت از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله‌های دکتری تخصصی و اجرای دوره‌های دکتری پژوهش محور و پسا دکتری است.

سعید قاضی مغربی عنوان کرد: معرفی استادان، پژوهشگران و دانشجویان نخبه دانشگاه به منظور همکاری‌های مشترک در زمینه‌های آموزشی- پژوهشی و فناوری و خدمات مشاوره‌ای، همکاری در برگزاری بازدیدهای علمی برای استادان و دانشجویان دانشگاه، مدیران و کارشناسان پژوهشگاه و نیز همکاری در اجرای دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت در حوزه‌های تخصصی مرتبط از دیگر موارد این تفاهم نامه است.

وی ادامه داد: موارد دیگر تفاهم نامه شامل مشارکت استادان دانشگاه به منظور همکاری در اجرای طرح‌هایی همچون "طرح اعتبار سالیانه تحقیقاتی اساتید دانشگاه (استاد) " طرح "بهتام"، "طرح‌های فناوری" پژوهشگاه و ارزیابی، نظارت و داوری طرح‌ها و اسناد پژوهشگاه است.

به گزارش ایرنا، پژوهشگاه نیرو سازمانی دولتی و وابسته به وزارت نیرو می‌باشد که مسئولیت مدیریت تحقیقات وابسته به صنعت برق و انرژی ایران برگزار می‌کند.

دانشگاه آزاد یادگار امام (ره) دارای ۲۸ هزار دانشجو در ۱۸۳ گرایش در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در هفت دانشکده مصوب است.

۱۹۷۰/۶۰۰۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =