جست و جو برای یافتن فرد مفقود شده در جنگل‌های چالوس ادامه دارد

نوشهر - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر چالوس با اشاره به گمشدن یک جوان در جنگل های ذوات چالوس گفت که عملیات جست و جو برای یافتن این مرد توسط نجاتگران و امدادگران این جمعیت در جنگل های این منطقه ادامه دارد.

امیرحسین عسگر زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۲ مرد جوان صبح روز گذشته (دوشنبه) برای چیدن تمشک وارد جنگل‌های منطقه ذوات شدند ولی هنگام برگشت حوالی ساعت ۱۶ همدیگر را گم کردند.

وی ادامه داد: یکی از این افراد توانست از جنگل خارج شود ولی مرد ۳۵ ساله دیگر در جنگل گمشده که تا ساعت ۲۳ شب گذشته منتظر پیدا شدن این فرد بودند و بعد از آن به هلال احمر اطلاع داده شده که این فرد بازنگشته و مفقود شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر چالوس گفت: عملیات جست و جو با حضور ۳ تیم از امدادگران هلال احمر، نیروی انتظامی و بسیج برای یافتن این فرد بومی آغاز شد و عملیات جست و جو از ساعت ۲ بامداد آغاز شده و تاکنون ادامه دارد.

جنگل، سد و آبشار طبقاتی ذوات یکی از جاذبه‌های گردشگری در شهرستان چالوس است که هرساله بویژه در ایام تعطیلات گردشگران زیادی را جذب می‌کند.

شهرستان چالوس با جمعیت ‎ ۱۱۶ هزار نفر و بیش از ‎ ۱۰۰ روستا با داشتن طبیعت زیبا و سابقه تاریخی سالانه پذیرای میلیون‌ها گردشگر داخلی و خارجی است.

/ ‏۱۲۹۵/‏۱۶۰۲/‏۱۶۵۴

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =