غول یونانی ارزشمندترین بازیکن بسکتبال حرفه ای آمریکا شد

تهران- ایرنا- «جیانیس آنتتوکونمپو» بازیکن یونانی تیم میلواکی توانست عنوان ارزشمندترین بازیکن فصل اخیر لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا NBA را بدست بیاورد.

مراسم انتخاب بهترین‌های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا برگزار شد که در حساس ترین قسمت ستاره یونانی تیم میلواکی توانست به عنوان ارزشمندترین بازیکن فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ انتخاب شود.

«جیانیس آنتتوکونمپو l» در میلواکی یک بازیکن تمام عیار بود و حتی به فینال کنفرانس شرق هم رسید. او به همراه «جیمز هاردن» از هیوستون و «پائول جرج» از اوکلاهاماسیتی نامزد این عنوان بود که توانست در سن ۲۴ سالگی ارزشمندترین بازیکن فصل نام بگیرد.

جیانیس یونانی دهمین بازیکن جوانی است که توانسته در لیگ NBA به این عنوان دست پیدا کند.

اشک‌های این بازیکن جوان زمانی که توانست به این عنوان دست پیدا کند از صحنه‌های جالب توجه مراسم انتخاب بهترین‌ها بود.

در این مراسم دیگر بازیکنان نیز که نامزد گرفتن عناوین مختلف شده بودند نیز انتخاب شدند. «رودی گابرت» بازیکن موقعیت پنج تیم یوتا جاز توانست به عنوان بهترین بازیکن دفاع کنند لیگ انتخاب شود.

همچنین «مایک بودنهولزر» سرمربی تیم میلواکی نیز به عنوان بهترین مربی این فصل انتخاب شد.

«لو ویلیامز» بازیکن تیم لس‌آنجلس کلیپرز نیز برای سومین بار توانست عنوان بهترین بازیکن ششم فصل را بدست بیاورد. این عنوان به بازیکنی داده می‌شود که در ترکیب اصلی تیمش حضور ندارد و به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین می‌شود.

تورنتو تیم قهرمان NBA هم یک بازیکن در لیست بهترین‌ها داشت. «پاسکال سیاکام» بازیکن تیم تورنتو توانست عنوان بیشترین پیشرفت فصل را کسب کند. او از نظر مسئولان اتحادیه لیگ بسکتبال آمریکا بازیکنی بود که بیشترین پیشرفت را داشته‌است.

«لوکا دونیچ» بازیکن تیم دالاس نیز توانست به عنوان بهترین بازیکن مرحله مقدماتی فصل انتخاب شود. «بردلی بیر» بازیکن تیم واشنگتن نیز این فصل جایزه بیشترین فعالیت خیرخواهانه و انسان‌دوستانه لیگ حرفه‌ای آمریکا را کسب کرد.

«مایک کونلی» بازیکن تیم ممفیس نیز در این مراسم جایزه بازی جوانمردانه را کسب کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =