ششگلانی: حمایت از تراکتورسازی و ماشین سازی اولویت هیات فوتبال است

تبریز-ایرنا- رییس هیات فوتبال آذربایجان شرقی گفت: حمایت از دو تیم تراکتورسازی و ماشین سازی در لیگ برتر اولویت اول این هیات است.

جواد ششگلانی روز سه شنبه در دیدار های جداگانه با مدیران عامل باشگاه های تراکتورسازی و ماشین سازی تبریز، اظهار داشت: تعامل نزدیک و فشرده بین تیم های تراکتورسازی و ماشین سازی با هیات فوتبال می تواند مسیر رشد و پیشرفت فوتبال استان را هموار و تسریع کند.

وی از این دو تیم به عنوان تیم های قدیمی و پرطرفدار فوتبال ایران و آذربایجان یاد کرد و افزود: حضور قوی و مقتدرانه آنها در لیگ برتر می تواند موجب ایجاد شور و نشاط اجتماعی شده و علاقمندان را راضی و خوشحال کند.

ششگلانی ابراز امیدواری کرد تیم بزرگ تراکتورسازی در فصل آینده پس از سال ها بتواند به مقام قهرمانی لیگ برتر دست یابد و در این مسیر هیات فوتبال استان هر آنچه در توان داشته باشد، انجام داده و از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کند.

وی همچنین ماشین سازی را دارای جایگاه و پایگاه خاص در میان فوتبال دوستان تبریزی و آذربایجان دانست و از این تیم به عنوان یکی از ارکان مهم فوتبال آذربایجان شرقی یاد کرد و ادامه داد: علاقه به این تیم در بین عموم مردم بالا است که امیدواریم با تداوم این حمایت‌ها و تلاش مدیریت باشگاه شاهد موفقیت این تیم در فصل پیش رو باشیم.

به گزارش ایرنا، مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتورسازی نیز در این دیدار، افزایش رفاه هواداران در استادیوم ها به ویژه یادگار امام را از جمله اولویت های مهم این باشگاه بیان کرد که با جدیت دنبال می شود.

غلامرضا صادقیان گفت: هواداران بزرگترین سرمایه تراکتور هستند که در هر شرایطی تیم خود را تنها نگذاشته و برای موفقیت تیم خود تلاش می کنند که برای قدردانی از این زحمات باید نسبت به تامین رفاه آنها در ورزشگاه ها اقدام شود.

وی خواستار مساعدت هیات فوتبال آذربایجان شرقی در این راستا شد و ابراز امیدواری کرد با تعامل بیشتر بین باشگاه و هیات فوتبال، تراکتورسازی در فصل جدید لیگ برتر به موفقیت های بیشتری دست پیدا کند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی ماشین سازی تبریز نیز با قدردانی از حمایت های هیات فوتبال استان از این تیم، گفت: تلاش می کنیم با حضور قدرتمند در رقابت های فصل آینده لیگ برتر جواب خوبی برای دوستداران این تیم قدیمی بدهیم.

جمشید خطیبی بر اهتمام ویژه باشگاه ماشین سازی نسبت به حضور قدرتمند در فصل آتی لیگ برتر تاکید و اضافه کرد: امیدواریم با همکاری و همراهی هیات فوتبال سالی توام با موفقیت برای تیم‌های تبریزی در فصل آتی ثبت شود.

تیم های فوتبال تراکتور و ماشین سازی تبریز فصل قبل لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران به ترتیب با رتبه های پنجمی و سیزدهمی به پایان بردند.

۳۰۳۸/‏۵۱۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =