۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۲
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83368707
۰ نفر

برچسب‌ها

مشارکت شهروندان رکن توسعه پایدار است

بوشهر-ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: مشارکت مردمی، رکن توسعه پایدار شهری است از این رو شهروندان باید مشارکت خود را در این عرصه گسترش دهند.

ابوذر دهدار روز سه شنبه در نشست علنی شورای شهر بوشهر افزود: اعضای شورا نیز باید خود را حاصل مبنای مشارکت بدانند و تمام تلاش آنها این باشد که بتوانند مشارکت شهروندان برای توسعه شهر جلب کنند.

وی بیان کرد: از این رو از همه فعالان اجتماعی و شهروندان انتظار می‌رود تا در توسعه شهر مشارکت بیشتری داشته باشند.

دهدار ادامه داد: مشکلات و ایرادها به طور قطع وجود دارد و نمی‌توان ایده ال و آرمانی باشیم و باید با توجه به مشکلات موجود واقع گرا بود.

وی افزود: از اصحاب رسانه نیز انتظار است در انتشار اخبار شورا دقت بیشتری داشته باشند چرا که به طور مثال خبر استعفا عضو شورا که توسط یکی از رسانه‌ها مطرح شد از اساس کذب بوده است.

دهدار بیان کرد: هر عضو شورا مسئولیتی سترگ بر عهده گرفته که به طور قطع این مسئولیت را تا پایان دوره انجام می‌دهد.

وی تاکید کرد: به طور طبیعی اختلاف دیدگاه در همه شوراها وجود داشته اما دغدغه همه توسعه و آبادی شهر است و این اختلاف سلیقه‌ها در امور شهری بدون شک منجر به توسعه و رونق شهر است.

دیگر عضو شورای اسلامی شهر بوشهر نیز گفت: هواداران شاهین بوشهر نسبت به تأخیر در روند یارگیری‌های تیم نگرانی‌های دارند که انتظار می‌رود برای رفع آن اقدام جدی شود.

عبدالخالق برزگرزاده افزود: در موضوع جذب حامی مالی نیز انتظار است با تغییر رویکردها نسبت به جذب یک حامی مالی در اسرع وقت اقدام شود.

وی گفت: شاهین دل خوشی شمار قابل توجهی از جوانان این شهر و حتی استان است از این رو باید در بستن یک تیم قوی برای حضور آبرومندانه در لیگ برتر اهتمام جدی داشت.

۷۲۱۲/‏‬ ۶۰۴۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =