۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۰
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 83368688
۰ نفر
۴۸۳ هکتار اراضی ملی لرستان رفع تصرف شد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل بازرسی لرستان گفت: سال گذشته ۴۸۳هکتار از اراضی ملی این استان رفع تصرف شد.

به گزارش ایرنا، محمدرضا اشرف روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در سازمان بازرسی بر اساس وظایف اصل ۱۵۶ و ۱۷۴ تکلیف شده، ۲ موضوع مهم دنبال می شود، اظهار داشت: ارتقای کارآمد و اثر بخشی نظارت و بازرسی در مقابله با فساد و سوء جریانات و شفافیت و رضایت مندی و اعتماد مردم را دنبال می کند.

وی عنوان کرد: در سال گذشته یکهزار و ۸۵۵ میلیارد تومان مناقصات و ۲۵۷ میلیارد تومان مزایده نظارت شده که در مجموع ۲ هزار و ۱۴۳ میلیارد تومان برای ۸۹۶ مزایده و مناقصه به نظارت حضوری و سامانه ای داشته ایم که از این تعداد ۱۳۸ میلیارد تومان شامل ۳۵ فقره مزایده و مناقصه لغو و تجدید شد.

وی با بیان اینکه در حین نظارت برخی مزایده ها و مناقصات نیز تذکرات شفاهی و کتبی داده ایم، تصریح کرد: سامانه ۱۳۶ تلفن گویا راه اندازی شده که از طریق آن ۱۵۲۴ مورد شکایات و اعلامات واصل شده وتاکنون ۱۱۰۰ فقره رسیدگی و تعیین تکلیف شده است.

اشرف گفت: در حوزه استخدام اصلاح برخی دستورالعمل هاو فرآیندها و جلوگیری از صدور ابلاغ‌های صوری، استعلامات از ادارات متولی انجام شده است.

وی اظهار داشت: در حوزه استرداد وجوه نیز سال گذشته ۵۱ میلیارد تومان استرداد وجوه به حساب دولت و جلوگیری از تضییع حقوق دولتی داشته ایم.

۷۲۷۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =