۲ گزینه در نزدیکی پرسپولیس؛ چاچیچ تخفیف داد

تهران- ایرنا- مسئولان باشگاه پرسپولیس که برای مذاکره با مربیان مد نظر خود راهی ترکیه شدند به دو گزینه نهایی رسیدند.

برانکو ایوانکوویچ با جدایی خود از پرسپولیس این تیم را با حواشی زیادی رو به رو کرد و مدیران این تیم برای انتخاب سرمربی جدید با چالش‌های زیادی روبه رو شدند. گزینه نخست قرمزهای پایتخت یحیی گل محمدی بود که با مخالفت مدیران باشگاه شهر خودرو حضور این مربی منتفی شد.

مدیران پرسپولیس در ترکیه با گزینه‌های چون چاچیچ، کالدرون، کار را، نوری و ده بیاسی در حال مذاکره هستند که در نهایت ۲ گزینه نخست آنها برای امضا قرارداد مشخص شد.

گزینه نخست مدیران پرسپولیس برای امضا قرارداد چاچیچ سرمربی سابق کرواسی است. چاچیچ که مبلغ بسیار بالایی را برای حضور در پرسپولیس پیشنهاد داده بود شب گذشته با تخفیف قابل توجهی که داد شانس خود را برای جانشینی هموطن خود افزایش داد.

یک منبع آگاه کمک برانکو در کاهش مبلغ چاچیچ را تأیید کرد و گفت: برانکو از برخی مسائل دلخور است اما به دنبال انتخاب گزینه مناسب برای سرخپوشان است.

گزینه دوم پرسپولیس کالدرون نام آشنا است که با الهلال و تیم ملی عربستان به فوتبال آسیا معرفی شد.

دلیل انتخاب این دو مربی تجربه بالاتر نسبت به دبیاسی، الکساندر نوری و کار را است. دبیاسی تمام نکات مدنظر مدیران پرسپولیس را دارا می‌باشد و تنها نقطه ضعف او عدم آشنایی با فوتبال آسیا است. در خصوص نوری و کار را هم باید گفت این دو مربی نسبتاً جوان هم برای حضور در پرسپولیس شانس دارند اما تجربه کم آنها به عنوان سرمربی شانس آنها را کاهش داده است.

البته قیمت مناسب نوری پرسپولیسی‌ها را وسوسه کرده است اما تجربه کم، او را به گزینه سوم مدیران پرسپولیس تبدیل کرد.

این منبع آگاه اعلام کرد که گزینه دیگری هم در ترکیه حضور دارد که فعلاً نمی‌توانند نام او را مطرح کند ولی ممکن است به یکباره هم سورپرایز شوند. البته باید بگویم که گزینه نخست پرسپولیس چاچیچ است.

مدیران پرسپولیس به دنبال این هستند تا پایان امروز سرمربی جدید را معرفی کنند و این مربی از شنبه در تمرینات تیم حاضر شود.

تمرینات پرسپولیس از روز چهارشنبه زیر نظر کریم باقری به صورت رسمی آغاز خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =