۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۳۷
کد خبرنگار: 1766
کد خبر: 83368618
۱ نفر

برچسب‌ها

دانشگاه هنر مدرسه تابستانی برگزار می کند

تهران-ایرنا- دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه هنر در راستای تفاهم‌نامه همکاری منعقدشده با مدرسه معماری کلرمون‌فران فرانسه، شهریور ماه امسال مدرسه تابستانی برگزار می‌کند.

به گزارش روز سه شنبه دانشگاه هنر، در ادامه برگزاری دو کارگاه بین‌المللی مشترک بین کشورهای فرانسه، اسپانیا و ارمنستان در سال ۲۰۱۹ با موضوع میراث معماری نظامی در شهرهای کلرمون‌فران و ایروان، این مدرسه به عنوان سومین کارگاه بین‌المللی مشترک ایران و فرانسه، در تهران محل پردیس باغ ملی دانشگاه هنر برگزار می‌شود.

محور موضوعی مدرسه تابستانی، حیات نوین میدان مشق، میراث معماری نظامی است که با بستر تاریخی دانشگاه هنر در پردیس باغ ملی (میدان مشق سابق) پیوند دارد.

در این مدرسه که با حضور اعضای هیأت علمی دانشکده معماری و شهرسازی، دانشکده حفاظت و مرمت دانشگاه هنر و همچنین استادان مدرسه معماری کلرمون‌فران ENSACF هدایت می‌شود، فعالیت‌هایی از قبیل برگزاری اسکیس‌های طراحی در تیم‌های مشترک دانشجویان ایرانی و فرانسوی، نشست و سخنرانی‌ها، بازدید و رویدادهای جانبی پیش‌بینی شده است.

کمیته برگزاری مدرسه از متقاضیان در مقطع کارشناسی ارشد و سال پایانی مقطع کارشناسی در رشته‌های معماری، طراحی شهری و مرمت و احیای بافت و بناهای تاریخی دعوت کرد مدارک خود را (شامل رزومه و پورتفلیو در دو صفحهٔ آ۴ و تسلط به یکی از زبانهای انگلیسی و فرانسوی) حداکثر تا هشتم تیر ماه به آدرس sumart@art.ac.ir ارسال کنند.

از میان متقاضیان، افراد واجد شرایط توسط این کمیته انتخاب و با شرایط اعلام‌شده ثبت‌نام می شوند. تاریخ برگزاری مدرسه، ۹ تا ۱۴ شهریور ماه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =