۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۰۸
کد خبرنگار: 897
کد خبر: 83368613
۰ نفر

برچسب‌ها

اردوی تدارکاتی تیم سایپا در بروجن آغاز شد

شهرکرد - ایرنا- اردوی آمادگی تیم لیگ برتری فوتبال سایپا در شهرستان بروجن چهارمحال و بختیاری از روز سه شنبه آغاز شد.

تیم فوتبال سایپای تهران برای حضور قدرتمند در جام نوزدهم لیگ برتر، اردوی آمادگی خود را در چهارمحال و بختیاری بر پا کرده است و از سوی دیگر اکنون اردوی تیم فولاد خوزستان در شهرکرد در حال برگزاری است.

سایپا دومین تیم لیگ برتری است که پیش از آغاز فصل نوزدهم جام باشگاه های برتر کشور اردوی آمادگی خود را در چهارمحال و بختیاری زیر نظر ابراهیم صادقی برپا شده است و این اردو به عنوان اردوی نخست امسال سایپا مطرح می شود.

بازیکنان تیم سایپا پس از جدایی علی دایی، اردوی آمادگی خود در چهارمحال و بختیاری را زیر نظر ابراهیم صادقی در این استان برای حضور قدرتمند در لیگ برتر پیگیری می‌کنند.

پیش از این نیز در سال های گذشته تیم‌های فوتبال برق شیراز، استقلال اهواز، فولاد خوزستان، استقلال خوزستان، صنعت نفت آبادان، سپاهان نوین، تربیت یزد، پاس تهران و ماشین سازی تبریز، آلومنییوم اراک برخی تیم‌های دیگر حضور جدی تری برای برپایی اردوی آمادگی تیم خود در چهارمحال وبختیاری داشته اند.

نخستین اردو آماده‌سازی تیم فوتبال سایپا قبل از شروع جام نوزدهم در استان چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود که نارنجی پوشان دو اردوی آماده سازی را در دستور کار خود داده اند.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری به دلیل تنوع آب و هوایی و ارتفاع دو هزار متری از سطح دریا بهترین نقطه برای برگزاری اردوهای هوازی از سوی کارشناسان اعلام شده است.

براساس این گزارش، مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های ایران هشتم مرداد با شرکت ۱۶ تیم شروع خواهد شد.

بروجن در ۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری است.

۲۰۹۷/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =