خراسان شمالی امتیاز تیم خونه به خونه را خریداری کرد

بجنورد-ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: با پیگیری ها و حمایت استاندار، خرید امتیاز تیم خونه به خونه را خریداری کرد و از فصل آینده صاحب تیم در لیگ دسته یک کشور شد.

کوروش بهادری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هزینه این تیم داری را چند ده میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: با پیگیری‌های انجام شده توسط استاندار خراسان شمالی و با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت، حمایت مالی این تیم، خرید امتیاز و هزینه مدیریت آن بر عهده شرکت آلومینای ایران است.

وی افزود: این استان ظرفیت‌های خوبی برای ارتقا و توسعه فعالیت‌های ورزشی در رشته فوتبال دارد و به یقین هم ورزشکاران و هم مردم از اثرات مثبت تیم داری در لیگ دسته یک بهره مند خواهند شد.

بهادری اظهار داشت: خرید امتیاز تیم لیگ دسته یک با حضور ورزشکاران مطرح کشور همراه خواهد بود و این امر به نوبه خود زمینه ساز رشد ورزش استان می‌شود البته در استان وجود ورزشگاه ۱۵ هزار نفره ۱۹ مهر در بجنورد ظرفیت خوبی برای برگزاری رقابت‌های مختلف است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: تلاش داریم تا تیم داری استان در لیگ دسته یک در سایر رشته‌ها هم توسعه یابد و در این باره خرید تیم در رشته والیبال، جودو و کوراش در دست پیگیری است.

هیأت فوتبال خراسان شمالی ۶ هزار نفر ورزشکار سازمان یافته دارد.

۷۱۸۵/‌‬ ۶۰۴۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =