۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۵۵
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 83368550
۱ نفر
 داشلیجه البرز به ناحیه صنعتی تبدیل می شود

کرج - ایرنا – مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز گفت: لکه صنعتی داشلیجه در منطقه زیبا دشت این استان، امسال به ناحیه صنعتی تبدیل می شود.

به گزارش ایرنا، محمد امین فرشی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در جلسه ای که به منظور ساماندهی لکه صنعتی داشلیجه (زیبادشت) در دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز برگزار شد، با بررسی همه جانبه موضوع و نیز با توجه به درخواست های مکرر صاحبان واحدهای مستقر در این لکه صنعتی (پراکندگی واحد های صنعتی)، مقرر شد که لکه صنعتی داشلیجه زیبادشت به ناحیه صنعتی تبدیل شود.

وی اضافه کرد: با بررسی های میدانی به عمل آمده توسط شرکت شهرک های صنعتی اکثریت مدیران واحدهای صنعتی مستقر در این منطقه با تبدیل به ناحیه صنعتی موافق هستند.

فرشی گفت: عوارض سنگین شهرداری، عدم ارائه خدمات مناسب توسط شهرداری، نداشتن مجوز، مشکل تامین مواد اولیه و عدم استفاده از تسهیلات از جمله مشکلاتی بوده که بر سر راه تولیدکنندگان در این منطقه ایجاد شده است.

وی ادامه داد: با فراهم شدن مقدمات اجرای کار و با هدف حمایت از تولید ملی، امیدواریم طرح تبدیل لکه صنعتی داشلیجه به ناحیه صنعتی در سال رونق تولید اجرایی تا شاهد توسعه اقتصادی استان و به تبع آن ایجاد اشتغال پایدار باشیم.

لکه صنعتی داشلیجه در منطقه زیبا دشت واقع شده و بیش از چهار هزار نفر در این لکه صنعتی مشغول به کار هستند.

بیش از سه هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی و تولیدی در استان البرز مشغول به فعالیت هستند.

۷۴۱۴/‏۶۹۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =