۲۰۰ پایگاه طرح هجرت سه در سیستان و بلوچستان راه اندازی شد

زاهدان - ایرنا - سرپرست اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۲۰۰ پایگاه طرح هجرت سه به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان استان در تابستان راه اندازی شد.

محمدرضا طاهری نسب روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سالانه با همکاری بسیج سازندگی، آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان این طرح در سطح مدارس استان اجرا می‌شود.
وی هدف از اجرای این طرح را استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دانش آموزان وغنی سازی اوقات فراغت آنان در فصل تابستان ذکر کرد.
سرپرست اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: امسال طرح هجرت سه از اوایل تیر تا نیمه شهریور با حضور ۲ هزار دانش آموز درحال اجراست.

به گزارش ایرنا استان سیستان و بلوچستان با وسعتی حدود ۱۸۸ هزار و ۲۲۲ کیلومترمربع (معادل ۱۱.۵ درصد مساحت کشور) بر اساس سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ با ۲۰ شهرستان افزون بر ۲ میلیون و ۷۷۵ هزار نفر جمعیت دارد.
سالانه بیش از ۷۴۰ هزار دانش آموز در ۶ هزار و ۳۰۰ مدرسه سیستان و بلوچستان تحصیل می‌کنند و حدود ۳۷ هزار فرهنگی نیز سکان دار تعلیم و تربیت در این استان هستند.

۷۳۱۶**۶۰۸۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =