رویدادهای ورزشی بین المللی ابزار تاثیرگذار دیپلماسی عمومی کشور هستند

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل با اشاره به برگزاری بسیار مطلوب مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان در اردبیل گفت: رویدادهای ورزشی بین المللی ابزار تاثیرگذار دیپلماسی عمومی کشور هستند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، اکبر بهنامجو از حضور تماشاگران در مسابقات لیگ والیبال ملت های جهان در اردبیل تشکر کرده و بیان کرد: اردبیلی ها در سه روز برگزاری این رقابت های جهانی شکوهی دیگر آفریدند.

وی بیان کرد: برگزاری اینگونه رویدادهای ورزشی، یکی از ابزارهای تاثیرگذار در تقویت همبستگی اجتماعی و وسیله مهم دیپلماسی عمومی کشورها بشمار می رود.

او اظهار داشت: میزبانی هفته چهارم مسابقات لیگ والیبال ملت های جهان در استان اردبیل که با حمایت و حضور پرشور تماشاگران فهیم و تلاش ستودنی تمامی مبادی و عناصر دخیل به نحو احسن انجام شد نه تنها فرهنگ و پیشینه غنی اردبیل و ظرفیت استان در برگزاری مسابقات مشابه و مهم تر را ثابت کرد.

بهنامجو گفت: برگزاری این رقابت ها در اردبیل اثرات و برکاتی مانند شناساندن ظرفیت های گردشگری و اقتصادی استان اردبیل به سایر جوامع را به عنوان لازمه حضور گردشگران و سرمایه گذاران به دنبال خواهد داشت.

رقابت های هفته چهارم لیگ والیبال ملت های جهان از ۳۱ خرداد ماه تا دوم تیر با حضور تیم های ملی والیبال ایران، پرتغال، فرانسه و استرالیا در ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار شد.

۳۰۰۶/‏۶۰۱۶

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha