۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۶:۳۹
کد خبرنگار: 1498
کد خبر: 83368497
۰ نفر
تدابیر امنیتی در ژاپن برای اجلاس «گروه ۲۰» تشدید شد

پکن- ایرنا- همزمان با نزدیک شدن به زمان برگزاری نشست سران گروه جی ۲۰ که از روز جمعه در اوساکا آغاز می شود، پلیس ژاپن در حال اجرای بالاترین اقدام های امنیتی است و تدابیر امنیتی در این کشور تشدید شده است.

خبرگزاری کیودو روز سه شنبه اعلام کرد این اجلاس رهبران ۳۷ کشور و سازمان های بین المللی را دور هم جمع خواهد کرد در این اجلاس در کل ۳۰ هزار نفر در اوساکا واقع در غرب ژاپن گرد هم خواهند آمد.
۳۲ هزار مامور پلیس برای نگهبانی از محل برگزاری این اجلاس، هتل ها، فرودگاه ها و دیگر محل ها بسیج خواهند شد این تعداد در مقایسه با ۲۳ هزار ماموری که برای اجلاس سه سال پیش «گروه ۷» در "ایسه شیما" در مرکز ژاپن مستقر شده بودند بسیار بیشتر است.
ماموران پلیس از دیگر استان های سراسر کشور برای حمایت از اقدام های امنیتی علیه حملات احتمالی تروریستی به اوساکا اعزام شده اند و بازرسی خودروها در اطراف این محل پیشتر آغاز شده است.
پلیس کلانشهر توکیو نیز در حال افزایش اقدام های امنیتی خود در تاسیسات مهم از جمله سفارت آمریکا و نیز ایستگاه های راه آهن و دیگر مکان ها در پایتخت است.
شرکت های راه آهن ژاپن نیز تدابیر امنیتی در ایستگاه های قطار را پیشاپیش اجلاس سران گروه ۲۰ در اوساکا تشدید کرده اند.
در ایستگاه های بزرگ در استان اوساکا روز دوشنبه کمدهای قفل دار سکه ای و سطل های زباله بسته شدند.
شرکت راه آهن غرب ژاپن این کمدها را تا روز شنبه بسته نگه می دارد و دسترسی به وسایل داخل آنها ممکن نیست در ایستگاه اوساکا، بعضی از مردم نمی دانستند که با وسایل شان چه کنند.
شرکت های راه آهن از مسافران می خواهند که همکاری کرده و در مدتی که سطل های زباله در دسترس نیستند، زباله های خود را به منزل ببرند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =