عملیات ساخت کنارگذر آران و بیدگل- کاشان از سر گرفته شد

کاشان- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل با اشاره به آغاز عملیات تکمیلی طرح کنارگذر آران و بیدگل به کاشان گفت: تلاش داریم که این طرح تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

مجتبی آراسته روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: عملیات ساخت بخش سوم طرح کنارگذر آران بیدگل به کاشان از محدوده تقاطع نوش آباد تا محور قدیم، قم- کاشان با طول تقریبی ۱۸ کیلومتر و براورد اعتبار ۱۳۰ میلیاردی ریال از امروز آغاز شد.

وی یادآور شد: طرح کنارگذر آران و بیدگل به کاشان در سال‌های متمادی به دلیل مشکلاتی با منابع طبیعی از جمله در دریافت مجوز تاغزارها و آزادسازی زمین‌های کشاورزی غیرفعال بود.

رییس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل بیان کرد: طرح کنارگذر آران و بیدگل- کاشان به طول ۴۴ کیلومتر از آرامستان دارالسلام گلابچی کاشان آغاز شده و تا شهر مشکات کاشان ادامه می‌یابد که در صورت بهره برداری کامل، نقش مهمی در کاهش رفت و آمد در جاده‌های این شهرستان‌ها خواهد داشت.

وی اضافه کرد: طرح ساخت کنارگذر آران و بیدگل- کاشان به طول ۴۴ کیلومتر از مصوبه‌های دولت نهم بوده که تا کنون ۲۶ کیلومتر آن در ۲ مرحله مورد بهره برداری قرار گرفته است.

هم اکنون ۲۸۰ کیلومتر راه همسنگ در شهرستان آران و بیدگل وجود دارد.

شهرستان ۱۰۳ هزار نفری آران و بیدگل در فاصله نزدیک به ۶ کیلومتری کاشان و ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

۷۴۷۲/‏۸۱۲۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =