ملت فلسطین در برابر توطئه شیطانی «معامله قرن» ایستاده است

قم ـ ایرنا ـ هیأت سه نفره سیاسی که از کشور فلسطین در همایش «جوانان مقاومت» در قم شرکت کرده بودند، بر مخالفت صریح ملت مظلوم فلسطین با توطئه شیطانی «معامله قرن» تأکید نمودند.

عضو دفتر سیاسی حماس دوشنبه شب در این همایش، معامله قرن را پروژه آمریکایی صهیونیستی برای تسلط بر جهان اسلام دانست و گفت: متأسفانه عده ای که فریفته پول و مقام هستند، از این پروژه حمایت می کنند، اما ملت فلسطین در کنار ملت های مسلمان آماده محقق نشدن معامله قرن هستند.

اسامه حمدان با اشاره به کنفرانس منامه که قرار بود با حضور سران کشورها برگزار شود، اما در حد یک کارگاه و همایش ساده ترتیب می یابد، خاطرنشان کرد: رژیم های دست نشانده عربی روزی حسرت سرمایه ای را که برای حمایت از معامه قرن خرج کرده اند، خواهند خورد.

وی با بیان اینکه ملت فلسطین هیچگاه سرزمین خود را نخواهد فروخت، اظهار داشت: رژیم اشغالگر صهیونیستی در سالهای گذشته شکست های سنگینی را از جبهه مقاومت تحمل کرده است و امروز نیز از جوانان جبهه مقاومت به شدت هراس دارد.

عضو مجلس سیاسی «جبهه الشعبیه التحریر فلسطین» نیز در این همایش با بیان اینکه ایران اسلامی تحولات استراتژیک در منطقه ایجاد و همیشه از قدس و فلسطین حمایت کرده است، گفت: ملت های مسلمان به ویژه ملت مظلوم بحرین و یمن و ملت بزرگ ایران در برابر پروژه شیطانی معامله قرن موضع گیری کرده اند.

ماهر طاهر با بیان اینکه مردم مظلوم فلسطین برای آزادی کشورشان همیشه مقاومت و مبارزه خواهند کرد، اظهار داشت: ما هیچگاه فلسطین را به چند میلیارد دلار نخواهیم فروخت و این ملت مظلوم، فریب این وعده ها را نخورده و این پول ها را زیرپا گذاشته و به ایستادگی خود در برابر دشمنان ادامه می دهد.

وی با بیان اینکه امروز پشت پرده رژیم های عربی برای ملت های مسلمان رو شده است، گفت: ملت فلسطین بدون تردید معامله قرن را رد می کنند، پس چرا برخی سران کشورهای عربی از آن حمایت می نمایند، اما آنها بدانند که هیچگاه نمی توانند اراده جبهه مقاومت را از میان بردارند.

عضو مجلس سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در این همایش با بیان اینکه ترامپ باید بداند زمان تسلط بر ملت های مسلمان به پایان رسیده است، اظهار داشت: امروز جوانان جبهه مقاومت و غزه مظلوم، خواب را از رژیم صهیونیستی گرفته اند و با همه وجود در برابر دشمنان ایستاده اند.

داوود شهاب با بیان اینکه جوانان فلسطینی با بصیرت و آگاهی در میدان مبارزه با رژیم اشغالگر صهیونیستی حضور دارند، خاطرنشان کرد: کنفرانس منامه در حالی برگزار می شود که بسیار تضعیف شده و به هیچ عنوان تأثیرگذار نخواهد بود.

وی با بیان اینکه ملت های مسلمان امروز توطئه دشمنان را به خوبی درک کرده اند، گفت: فشار بر ایران و سوریه و بحرین و یمن و فلسطین، فشار بر همه ملت های مسلمان است، اما امیدواریم همه امت مسلمان با تکیه بر ایمان و مقاومت، رژیم صهیونیستی را صحنه محو کنند.

دومین همایش بزرگ «جوانان مقاومت» (شباب المقاومه) با موضوع تکریم شهدای بحرین و مرگ معامله قرن با حضور جمعی از علما و روحانیون و شخصیت های سیاسی ایران و کشورهای اسلامی و با حضور گسترده جوانان بیش از ۶۰ کشور جهان در سالن همایش های غدیر در شهر مقدس قم برگزار شد.

۸۱۴۶/‏‬ ۶۱۳۳/‏

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =