حکام عرب به امام خامنه ای اقتدا کنند

قم ـ ایرنا ـ عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان گفت: مسلمانان در مورد فلسطین کوتاه نمی آیند و سران کشورهای عربی که از آمریکا هراس دارند، باید به رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای اقتدا کنند.

حجت الاسلام و المسلمین شیخ نبیل قاووق دوشنبه شب در دومین همایش بزرگ «جوانان مقاومت» در شهر مقدس قم افزود: امروز فلسطین و قدس با خطر بزرگی مواجه شده است و امیدواریم همایشی که در قم برگزار شده است، موجب وحدت هرچه بیشتر صفوف مقاومت شود.

وی با اشاره به حضور شیخ عیسی قاسم در این همایش، وی را حامل زخم ها و رنج های ملت بحرین دانست و گفت: ملت غیور بحرین هیچگاه در برابر رژیم آل خلیفه و رژیم صهیونیستی تسلیم نمی شوند و فلسطین مسأله اصلی آنها و همه ملت های مسلمان است.

عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان برگزاری همایش «جوانان مقاومت» را نشانه ای از همراهی ملت ایران با مردم مظلوم بحرین و فلسطین عنوان کرد و افزود: این در حالی است که رژیم آل خلیفه به فلسطین خیانت کرده و همایش آمریکایی اسرائیلی را در منامه برگزار کرده است.

وی با بیان اینکه برخی رژیم های عربی امروز به ابزار دست آمریکا تبدیل شده اند، خاطرنشان کرد: امروز برخی دولت های عربی از حقوق مردم فلسطین و مسلمانان عقب نشینی کرده اند و جالب اینکه آمریکا می خواهد هزینه این عقب نشینی را هم از آنها بگیرد.

شیخ نبیل قاووق تصریح کرد: امروز گروه های فلسطینی در برابر کنفرانس منامه و توطئه های دشمنان موضع محکمی اخذ کرده اند و پس از این موضع گیری واحد، دیگر مسائل مطرح شده هیچ مقبولیت و مشروعیتی ندارد.

وی در پایان با بیان اینکه مسأله فلسطین، مسأله اصلی ماست و اگر ماه و خورشید را در دستان ما بگذارند از فلسطین دست نمی کشیم، اظهار داشت: ترامپ بداند که اگر ملت های مسلمان حقشان پایمال شود، دست به اسلحه می شوند و امروز رئیس جمهوری آمریکا در برابر جمهوری اسلامی ایران به شدت خوار و ذلیل شده است.

دومین همایش بزرگ «جوانان مقاومت» (شباب المقاومه) با موضوع تکریم شهدای بحرین و مرگ معامله قرن با حضور جمعی از علما و روحانیون و شخصیت های سیاسی ایران و کشورهای اسلامی و با حضور گسترده جوانان بیش از ۶۰ کشور جهان در سالن همایش های غدیر در شهر مقدس قم برگزار شد.

۸۱۴۶/‏‬ ۶۱۳۳/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =