۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۱۳
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 83368370
۰ نفر

برچسب‌ها

همه ظرفیتها برای معرفی شهرستان آوج بسیج شوند

قزوین - ایرنا - فرماندار آوج گفت: باید با رویکرد همدلی و همزبانی، تعامل و عقلانیت جمعی و پرهیز از تقابل همه ظرفیتها را برای معرفی شهرستان بسیج کرده و گامهای مثبتی را در جهت آبادانی و توسعه منطقه برداشت.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی فرمانداری آوج، نصرت الله علیرضایی در دیدار با فرماندهی و کارکنان سپاه شهرستان آوج طی سخنانی اظهار داشت: شهرستان آوج از پیشنه تاریخی و مذهبی کهن، ظرفیت های بالای فرهنگی، اقتصادی و مردمانی زحمتکش، بی ریا و بی تکلف برخوردار است که فقط خدمتگزاری بی منت، شایسته چنین مردمانی است.
وی افزود: مسئولان خادم و نوکر مردم هستند و باید فارغ از هر خط فکری و جریان سیاسی، در اندیشه خدمت بهتر و رضایتمندی مردم باشند.
علیرضایی با اشاره به محرومیت ها و مشکلات آوج افزود: این شهرستان نباید میدانی برای تنازع و کشمکش سیاسی شود چون اساساً عرصه مدیریت عرصه زورآزمایی و هماورد سیاسی نیست.
فرماندار آوج با اشاره به اعتبارات اندک استانی و ملی آوج، افزود: شهرستانی که سرشار از استعداد و ظرفیت در حوزه های مختلف از جمله گردشگری است نباید متکی به اعتبارات دولتی باشد بلکه باید از ظرفیت بخش خصوصی و نیز خیران در جهت توسعه و بالندگی شهرستان استفاده کرد.
علیرضایی افزود: سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری فقط احترام و تکریم و امنیت سرمایه را از مسئولان می خواهند و مدیران باید با ایجاد فضای وحدت و همدلی توأم با آرامش و امنیت سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری در این شهرستان ترغیب و تشویق کنند.
وی تصریح کرد: برای محرومیت زدایی و توسعه شهرستان همه باید در کنار هم باشیم و یکدیگر را برای نیل به این هدف متعالی یاری نمائیم.
شهرستان آوج در ۱۲۰ کیلومتری جنوب غربی قزوین واقع شده است.
۶۱۰۱