۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۴
کد خبرنگار: 1820
کد خبر: 83368365
۰ نفر

برچسب‌ها

مشکلات را با مدیریت جهادی می توان حل کرد

کرمان- ایرنا - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: اگر همه مدیران و مسئولان کشور مدیریت جهادی را داشته باشند مشکلاتمان حل می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار غلامعلی ابوحمزه شامگاه دوشنبه در نشست بصیرتی در شهربابک با بیان اینکه ستون اسلام و این نظام، امامت و ولایت است و در زمان غیبت کبری امام عصر، نائب امام نقش سرپرستی و هدایت جامعه را برعهده دارد، افزود: قانون اساسی جمهوری اساسی میثاق ملی ما و بیانات امام ما میثاق معنوی ماست.

وی با اشاره به اینکه برخی این شبهه را مطرح می کنند که چرا رهبری به قیمت های بازار و ارز ورود نمی کند، بیان داشت: وظایف رهبری تعیین سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی است.

سردار ابوحمزه حل اختلاف میان قوا، انتصاب فرماندهان بالا رتبه نیروهای مسلح، انتصاب رئیس قوه قضائیه، انتصاب رئیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی، تعیین فقهای شورای نگهبان و بحث جنگ و صلح را از دیگر وظائف مقام معظم رهبری برشمرد.

وی مسائل اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، سیاست های داخلی و خارجی را بر عهده دولت و رئیس جمهوری دانست و اظهار داشت: حل مشکلاتی نظیر تورم، گرانی، اشتغال، قیمت گذاری، تعادل در قیمت و آسیب های اجتماعی بر عهده دولت اسن نه رهبری.

سردار ابوحمزه از برجام یاد کرد و گفت: اثراتی که برجام در کشور ما دارد ۲۵ تا ۳۰ درصد است و ۷۰ درصد آن به ضعف مدیریت در کشور بستگی دارد.

وی به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: اگر ۶ محور کار، تلاش، علم، محاسبه با خدا، تدبیر و درایت در هر مجموعه و مدیری باشد آن مجموعه دارای مدیریت جهادی است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از سرنگون کردن پهپاد جاسوسی آمریکا توسط سپاه یاد کرد و اظهار داشت: ما در زمینه های دفاع، پزشکی، نانو، هسته ای پیشرفت ها و فعالیت های خوبی داریم پس می توانیم مشکلات اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی را نیز حل کنیم.

وی با بیان اینکه کارهای بزرگی در عرصه های گوناگون در ۴۰ سال انقلاب انجام شده است، بیان داشت: می توان با ایستادگی، شبانه روز کار کردن و مدیربت جهادی مشکلات را حل کرد.

سردار ابوحمزه خطاب به مسئولان شهرستان شهربابک گفت: شما امکانات، نیرو و توانی دارید که مشکلات این شهرستان حل شود و سپاه و بسیج و مسئولان در استان نیز در رفع مشکلات شهربابک به شما کمک می کند.

شهربابک در ۲۴۰ کیلومتری کرمان واقع است.

۹۸۹۹/‏‬ ۵۰۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =