آلومینای خراسان شمالی تیم دسته یک فوتبال می خرد

بجنورد - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت دستور خرید و مدیریت یک تیم لیگ دسته یک فوتبال در خراسان شمالی را به شرکت آلومینای ایران ابلاغ کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از کانال اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی در روز دوشنبه، رضا رحمانی در دیدار امروز با استاندار خراسان شمالی، پس از ارائه توضیحات و دفاعیه استاندار برای مدیریت تیم لیگ دسته یک فوتبال، با این امر موافقت کرده و مجوز لازم را صادر کرد.

استاندار خراسان شمالی که همراه نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به دیدار وزیر صمت رفته بود؛ گفت: با ارائه توضیحات و جمع بندی مطالب، دکتر رحمانی دستور اقدام سریع مبنی بر حمایت مالی شرکت آلومینای خراسان شمالی در خصوص خرید امتیاز و هزینه‌های مدیریت تیم لیگ دسته یک فوتبال را صادر کرد.

استاندار و نمایندگان استان در مجلس همچنین در این دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص مشکلات حوزه صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی به گفتگو پرداختند.

شجاعی اظهار داشت: در این دیدار ضمن بیان مشکلات حوزه صنعت، معدن و تجارت استان، مطالبی در مورد توسعه معادن و توسعه صنایع پایین دستی صنایع بزرگ، صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی، سرمایه گذاری شرکت‌های وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت و توسعه مراحل بعدی صنایع استان پیگیری شد و رسماً از وزیر صمت برای سفر به استان خراسان شمالی دعوت شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =