تمدید مهلت استفاده از یارانه ۳۰ میلیون ریالی خدمات آزمایشگاهی برای دانش‌بنیان‌ها

تهران- ایرنا- رئیس مرکز آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تمدید مهلت استفاده از اعتبار دریافت یارانه ۳۰ میلیون ریالی خدمات آزمایشگاهی برای شرکت‌های دانش‌بنیان تا پایان اسفندماه ۱۳۹۸ خبر داد.

به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رضا اسدی‌فرد درخصوص اجرای طرح ارائه یارانه خدمات آزمایشگاهی به شرکت‌های دانش‌بنیان، عنوان کرد: شبکه آزمایشگاهی با هدف کمک به رشد و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و فراهم کردن شرایط مناسب برای دریافت خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز واحدهای تحقیق و توسعه آن‌ها، یارانه ۳۰ میلیون ریالی را به هر شرکت دانش‌بنیان تخصیص می‌دهد.

رئیس مرکز آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان برای استفاده از تخفیف ۳۰ درصدی در زمان دریافت خدمات آزمایشگاهی، با مراجعه به پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی می‌توانند از شرایط دریافت این یارانه اطلاع یابند.

به گفته اسدی‌فرد، مهلت استفاده از اعتبار دریافت یارانه خدمات آزمایشگاهی برای شرکت‌های دانش‌بنیان، تا پایان اسفندماه ۹۸ تعیین شده است.

وی تصریح کرد: این طرح ذیل طرح‌های تخفیف ویژه بهار ۱۳۹۸ اجرایی می‌شود تا استفاده‌کنندگان از خدمات آزمایشگاهی در کشور دسترسی راحت‌تر و بی‌دغدغه‌تری به خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز خود داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =