امام جمعه پلدختر: مسئولان آسفالت جاده پلدختر - خرم آباد را پیگیری کنند

خرم آباد - ایرنا- امام جمعه پلدختر گفت:مسئولان استانی برای رفاه حال مردم سیلزده منطقه آسفالت جاده پلدختر - خرم آباد را پیگیری کنند.

حجت الاسلام سید محسن موسوی در جریان بازدید از عملیات بازسازی پل تخریب شده از سیل بابازید در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در پلدختر اظهار داشت: با توجه به اعلام مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان تا پایان هفته جاری تردد رسمی در پل بابازید آغاز خواهد شد و این نوید بسیار خوبی برای مردم پلدختر است.
امام جمعه پلدختر گفت: با بازسازی پل بابازید که در جریان وقوع سیل اخیر تخریب شده و برقراری تردد مجدد در محور پلدختر – کرمانشاه شاهراه غرب تا جنوب کشورتا پایان هفته بازگشایی خواهد شد.
وی به جاده پلدختر – خرم آباد اشاره کرد و افزود: با توجه به اظهارات مدیر کل راهداری استان بازسازی و مرمت این جاده تا کنون تامین اعتبار نشده است.
حجت الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: تامین اعتبار مرمت جاده پلدختر – خرم آباد به مدیریت ارشد استان لرستان بر می گردد که انتظار می رود استاندار لرستان و نماینده مردم پلدختر در مجلس به عنوان مطالبه گر حقوق مردم نسبت به اختصاص اعتبار به روکش آسفالت جاده پلدختر – خرم آباد به جد ورود پیدا کرده و آن را از وزیر راه و شهرسازی مطالبه کنند.
/ ‏۶۰۶۰/‏۷۲۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =