حوادث روز دوشنبه گلستان ۲ کشته و ۸ زخمی داشت

گرگان - ایرنا - سقوط مقنی در چاه کشاورزی و بروز دو فقره سانحه رانندگی در جاده های شرق گلستان موجب مرگ ۲ نفر و مصدومیت ۸ تن شد.

سرپرست مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گلستان. دوشنبه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: سقوط ۲ نفر از اهالی روستای خطیر آباد کفشگیری گرگان به مرکز اورژانس اطلاع داده شد و عملیات رهاسازی و خروج این افراد توسط آتش نشانی و خدمات ایمنی گرگان انجام شد.

علیرضا کمال غریبی اظهار داشت: یکی از مصدومان در حین خروج از چاه فاقد علائم حیاتی بود و تلاش تکنسین های اورژانس برای احیای وی بی نتیجه ماند.

وی ادامه داد: مصدوم دوم این حادثه که شرایط مساعدتری داشت برای انجام درمان تکمیلی به بیمارستان حکیم جرجانی گرگان منتقل شد.

کمال غریبی همچنین از جان باختن یکی از اهالی علی آباد کتول بر اثر تصادف خبر داد و گفت: برخورد خودروی نیسان با عابر پیاده ۴۴ ساله در حوالی روستای حکیم آباد این شهرستان موجب مرگ این شهروند شد.

وی همچنین از زخمی شدن ۷ نفر در اثر تصادف بین دو دستگاه پراید در محدوده روستای حاجی باولخان در جاده گنبد -مینودشت خبر داد و گفت: مصدومان این حادثه به مرکز ترومای شرق استان بیمارستان منتقل شدند.

۷۳۳۳/۳۰۹۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =