۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۲۵
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83368286
۰ نفر
امام جمعه مهریز: مبارزه با فساد مطالبه مردم از قوه قضائیه است

یزد - ایرنا- امام جمعه مهریز گفت: تحقق عدالت و مبارزه با فساد در ابعاد مختلف جزو مطالبات مهم مردم از قوه قضائیه است که باید قضات با جدیت برای اجرایی شدن آن اقدام کنند.

حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی عصر روز دوشنبه در دیدار رئیس دادگستری، دادستان و جمعی از کارمندان این اداره افزود: توقع مردم از مجموعه دادگستری است که با بهره گیری از ظرفیت‌های قانونی و همکاری مردم به وظایف خود در چارچوب مقررات در اجرا کردن عدالت تلاش کنند.

وی ادامه داد: دفاع از حقوق مظلومان جامعه و برخورد جدی و بدون ملاحظه با متخلفان و مجرمان نه در شعار که در عمل خواسته مهم مردم از قضات و مسئولان دادگستری است.

امام جمعه مهریز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و شهید بهشتی تصریح کرد: در حکومت اسلامی عدالت عالی‌ترین آرمان نظام اسلامی است و بزرگترین مشکل بشر بی عدالتی است.

محی الدینی به اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری پرداخت و گفت: در این بیانیه که منشور نظام و انقلاب اسلامی است مبارزه با فساد مورد تاکید معظم له قرار گرفته است.

وی افزود: بنا به توصیه‌های مقام معظم رهبری امروز نقش قوه قضائیه در تحقق عدالت نقشی کلیدی و اثر گذار است و باید با جدیت وظایف را انجام دهد.

در این دیدار مهدی حسن پور و دادستان مهریز گزارشی از برنامه‌ها و عملکرد یک ساله ارائه دادند.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

۷۵۳۶/‏‬ ۶۱۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =