مربی تیم پومسه دانشجویان اعزامی به یونیورسیاد: بهترین عملکرد را در ایتالیا داریم

تهران – ایرنا – مربی تیم پومسه دانشجویان اعزامی به سی امین دوره یونیورسیاد ایتالیا گفت: هر سه پومسه رو اعزامی سابقه بسیار خوبی در این رشته دارند و بهترین عملکرد را در ایتالیا اراِیه خواهند کرد.

حسین علی نظری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: انتخابی تیم پومسه دانشجویان اواخر سال گذشته انجام شد و نفرات اعزامی به ایتالیا اردیبهشت ماه سال جاری معرفی شدند و حالا این نفرات با حدود ۱۸۰ سال تمرین آماده اند تا بهترین عملکرد را داشته باشند.

وی با بیان اینکه صحبت کردن در مورد شانس کسب مدال حرفه ای نیست، گفت: متاسفانه هم دست اندرکاران حوزه ورزش به دنبال مدال هستند و این مساله باری روی شانه ورزشکاران می گذارد که موجب استرس و بر هم ریختن ذهن آنان خواهد شد.

نظری گفت: باید به دنبال عملکرد خوب ورزشکاران بود وقتی عملکرد خوب باشد قطعاً نتیجه خوب و مدال هم بدست خواهد آمد.

این مربی تیم دانشجویان گفت: پومسه روهای اعزامی به ایتالیا همگی ملی پوش هستند و سوابق خوبی در آسیا و جهان دارند اما گاهی یک قهرمان المپیک در مسابقات داخلی در برابر یک ورزشکار ناشناس می بازد و این مساله حکایت از غیر قابل پیش بینی بودن نتایج دارد.

مربی تیم پومسه پسران دانشجویان ادامه داد: نفرات اعزامی همگی در لیگ تکواندو شاغل هستند اما سطح رقابت های یونیورسیاد بسیار بالا است زیرا برترین های این رشته از آسیا، اروپا و آمریکا در این رقابت ها حضور دارند.

کورش بختیار، امیررضا مهربان و علی سهرابی پسران پومسه رو اعزامی به ایتالیا هستند و ۱۳ تیرماه راهی ایتالیا می شوند.

رقابت های پومسه دانشجویان روزهای ۱۶ و ۱۷ تیرماه برگزار می شود که بخش انفرادی ۱۶ تیر و ۱۷ تیر بخش تیمی ومیکس انجام خواهد شد.

یونیورسیاد ۲۰۱۹ دانشجویان از ۱۲ تیرماه به میزبانی ناپل ایتالیا برگزار می شود و ایران قرار است با ۴۲ ورزشکار که طی سه مرحله راهی این رقابت ها می شوند به مصاف حریفان خود برود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =