۱۱۶۴ سرباز آذربایجان شرقی گواهی مهارت کسب، کار و زندگی دریافت کردند

تبریز - ایرنا - معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی اعلام کرد: ۱۱۶۴ سرباز وظیفه نیروهای مسلح استان با شرکت در طرح سرباز مهارت گواهی مهارت کسب و کار و زندگی دریافت کردند.

امیر تقی زاده عصر دوشنبه در حاشیه مراسم اختتامیه طرح سرباز مهارت در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه طرح مهارت سرباز یکی از طرح های ابداعی آذربایجان شرقی بوده که از پنج سال قبل در استان اجرا می شود، افزود: وزارت ورزش و جوانان با مشاهده نتایج درخشان و موفق این طرح در این استان، آن را در سطح ملی و سراسری با عقد تفاهم نامه ای با ستاد کل نیروهای مسلح کشور به مدت یک سال در دور اول در پنج استان و در دور دوم در یازده استان اجرایی می کند.

تقی زاده خاطر نشان کرد: این طرح در غالب ۱۲ یگان نیروی مسلح استان به مدت ۸۰ ساعت در شهرستان‌های استان برگزار شد.

وی اضافه کرد: طبق گزارش وزارت ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی به عنوان اولین استان این طرح را به اتمام رسانده و گواهی مهارت به آموزش یاران اعطا شده است.

مراسم اختتامیه طرح سرباز مهارت استان آذربایجان شرقی عصر دوشنبه با حضور امیر حسین آل اسحاق مدیر کل طرح های ملی و فراگیر وزارت ورزش و جوانان و امیر تقی زاده معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.

۹۸۵۳/‏۳۰۷۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =