۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۰
کد خبرنگار: 1936
کد خبر: 83368162
۰ نفر

برچسب‌ها

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در همدان گشایش یافت

همدان- ایرنا- پانزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف امروز /دوشنبه/ در محل دائمی شرکت نمایشگاه های بین المللی همدان گشایش یافت.

سرپرست شرکت نمایشگاه های بین المللی همدان در این زمینه به ایرنا گفت: در این نمایشگاه ۸۰ غرفه از شهرهای همدان، قم، تهران، مشهد، تبریز، سنندج، بوکان، یزد، اصفهان، ارومیه، کاشان، نائین، گنبد کاووس، بروجن، زنجان و کرمان محصولات خود را به نمایش در آورده اند.

بهمن طالبی با بیان اینکه این نمایشگاه در فضایی به مساحت پنج هزار متر مربع در معرض دید مخاطبان قرار گرفته اظهار داشت: محصولات و آثار هنری به نمایش درآمده، شامل انواع فرش و تابلو فرش نفیس تبریز، فرش و تابلو فرش‌های قم، انواع فرش دستباف بیجار، افشار، بوکان، تکاب، شاهین‌دژ، سقز، یزد، کاشمر، اردکان، انواع گلیم و گبه و یلمه و فرش‌های بختیاری، ترکمن و غیره است که به لحاظ تنوع و کیفیت گستره‌ی وسیعی را شامل می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: در نمایشگاه امسال برنامه‌های ویژه‌ای نیز اجرا می‌شود که رنگ تازه‌ای به این نمایشگاه می‌بخشند، از این برنامه‌ها می‌توان به حضور اتحادیه صنف فرش فروشان و انجمن طراحان قالی استان همدان، ثبت نام و برگزاری دوره‌های قالی‌بافی و غیره اشاره کرد.

بهوگفته وی این نمایشگاه تا هشتم تیرماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ و در روز جمعه به صورت یکسره ۱۰ تا ۲۲ برای بازدید علاقمندان دایر است‌.

۷۵۲۳/۲۰۹۰

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =