۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۰۰
کد خبرنگار: 1254
کد خبر: 83368150
۰ نفر
شنا در سد لتیان قربانی گرفت

تهران- ایرنا- بخشدار لواسانات از توابع شهرستان شمیرانات اعلام کرد: بعد از ظهر امروز (دوشنبه) پسر جوان تهرانی در سد لتیان غرق و فرد دیگر به بیمارستان منتقل شد.

حمید دانش آموز عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا توضیح داد: ۵ پسر جوان تهرانی (از منطقه نارمک) که با یکدیگر خویشاوند نیز بودند به قصد تفریح از جاده جنگل لواسان به سد لتیان سفر کردند و بدون توجه به علائم هشدار دهنده اقدام به شنا در سد کردند.

این مقام مسئول افزود: یکی از این افراد غرق شده و جان خود را از دست داد، دیگری به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد و ۳ جوان دیگر سالم هستند.

به گفته وی این حادثه حدود ساعت ۱۵ امروز رخ داده است.

به گزارش ایرنا سد بتنی لتیان بر رودخانه جاجرود در جنوب شهر لواسان با تامین ۳۰ درصد از آب شرب تهران یکی از منابع اصلی تامین کننده آب تهران بشمار می آید.

شمیرانات با آب و هوایی کوهستانی متشکل از شهر شمیران (منطقه یک، شمال و شرق منطقه دو و بخش اعظمی از منطقه سه تهران) و دو بخش لواسانات و رودبار قصران در شمال و شمال شرقی پایتخت واقع شده است. این شهرستان دارای کوه‌ها، روددره ها و محل عبور رودخانه جاجرود به سد لتیان می‌باشد که به این دلیل در تمامی فصول با استقبال چشمگیر گردشگران و کوهنوردان مواجه است.

تهرام /۹۸۹۷/‏/‏۶۱۳۹

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =