۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۲۲
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 83368124
۰ نفر

برچسب‌ها

‌

اردوی تیم ملی فوتبال نابینایان در شیراز آغاز شد

شیراز- ایرنا- مربی تیم ملی فوتبال نابینایان گفت: مرحله نخست اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال پنج نفره ایران برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا، در زمین فوتبال بهزیستی شیراز آغاز شد.

امیر حمزه زارع، دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مرحله از اردوی تیم ملی ۱۵ بازیکن حضور دارند و تا نهم تیرماه ۹۸ به تمرینات خود ادامه می دهند.

این مربی شیرازی ادامه داد: اردوی ها تیم تا آغاز مسابقه های آسیایی که کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ ژاپن است در چند مرحله برگزار می شود تا بازیکنان با آمادگی هر چه بیشتر راهی این رقابت های مهم شوند.

وی اضافه کرد: استان فارس با هفت بازیکن شامل، حمیدرضا شاه حسینی، حجت الله مزارعی، سامان اجرت دست، علیرضا بخت، مرتضی کریمی، رسول باصری و حسین رجب پور، بیشترین سهمیه را در این اردو دارد.

زارع بیان داشت: همچنین امیر پور رضوی، بهزاد زادعلی اصغر، صادق رحیمی قصر، محمدرضا مهنی نسب، کامبیز محکم، حمید صادقی، میلاد حضرتی و میر مهرداد پورپیر معصوم، دیگر بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.

جواد فلفلی به عنوان سرمربی، محمدرضا شاد دل و حسین آصفی به عنوان مربی در این اردو حضور دارند و سرپرست تیم سید محمد رضا هاشمی نژاد است.

تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان ایران خود را برای رقابت‌های آسیایی که انتخابی پارالمپیک ۲۰۲۰ ژاپن است، آماده می‌کند.

این رقابت‌ها به میزبانی کشور تایلند مهرماه ۹۸ برگزار می شود.

۹۶۰۰ / ‏‬ ۶۱۱۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =