۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۹
کد خبرنگار: 864
کد خبر: 83368025
۰ نفر
حوادث رانندگی در استان مرکزی سه کشته برجای گذاشت

اراک - ایرنا - رئیس پلیس راه استان مرکزی گفت: حوادث رانندگی روز گذشته در این استان سه کشته برجای گذاشت.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «ایرج کهریزی» افزود: نخستین سانحه رانندگی حدود ساعت ۱۱ و ۳۶ دقیقه روز گذشته براثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری تیبا در کیلومتر ۶۴ لاین غربی محور ساوه - تهران به وقوع پیوست،

وی ادامه داد: در این سانحه رانندگی یکی از سرنشینان بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان سپرد و راننده و دیگر سرنشین این خودرو مجروح و به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.

رئیس پلیس راه استان مرکزی گفت: کارشناس تصادفات پلیس راه علت این تصادف را توجه نکردن به جلو از سوی راننده خودرو بیان کرده است.
سرهنگ کهریزی خاطر نشان کرد: در سانحه‌ای دیگر که حدود ساعت ۱۳ و سه دقیقه روز گذشته، در کیلومتر ۳۱ جاده اراک - توره براثر برخورد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با گاردریل کنار جاده، رخ داد، یکی از سرنشینان این خودرو بر اثر شدت جراحات وارده جان باخت و راننده و ۲ سرنشین دیگر خودرو نیز مجروح و به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

وی اظهار داشت: کارشناس تصادفات پلیس راه توجه نکردن به جلو از سوی راننده خودرو را علت حادثه بیان داشته است.
رئیس پلیس راه استان مرکزی افزود: سومین حادثه رانندگی نیز در حدود ساعت ۲۰ و ۵۵ دقیقه روز گذشته براثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری سمند با خودروی پراید در کیلومتر یک فرعی جاده شهباز - شازند به وقوع پیوست.

سرهنگ کهریزی ادامه داد: در این سانحه یکی از سرنشینان خودروی پراید براثر شدت جراحات وارده در محل وقوع حادثه جان خود را از دست داد و راننده و ۲ سرنشین دیگر آن نیز مجروح و به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.
وی بیان داشت: کارشناس تصادفات پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ راننده سواری سمند اعلام کرده است.

بیش از ۳۰ هزار نخ سیگار قاچاق در شهرستان کمیجان کشف شد
فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان گفت: در عملیات مأموران انتظامی شهرستان کمیجان ۳۰ هزار و ۳۸۰ نخ سیگار خارجی قاچاق کشف شد.
سرهنگ «بهزاد فکوری» افزود: مأموران انتظامی شهرستان کمیجان از خرید و فروش سیگار قاچاق توسط فردی در این شهرستان با خبر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان گفت: در تحقیقات پلیس خودرروی فرد مورد نظر شناسایی و به هنگام حمل مقادیری سیگار قاچاق به داخل شهرستان کمیجان متوقف شد.
سرهنگ فکوری خاطر نشان کرد: راننده خودرو در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

۲۳۴ نفر در طرح پاک سازی استان مرکزی دستگیر شدند
جانشین فرماندهی انتظامی استان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در استان مرکزی خبر داد و گفت: در این طرح ۲۳۴ نفر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ «یوسف سپهوند» افزود: این طرح روز گذشته با بسیج امکانات و تجهیزات پلیسی در ۸۴ نقطه در سطح استان به مرحله اجرا گذاشته شد.
وی ادامه داد: با تلاش مأموران انتظامی و در زمان اجرای این طرح چهار کیلوگرم انواع مواد مخدر، ۴۱ فقره سرقت کشف، تعداد ۵۴ دستگاه وسیله نقلیه توقیف و ۸۷۷ عدد خودروی متخلف اعمال قانون شد.
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: در اجرای این طرح ۱۲۴ نفر به دلیل جرایم مرتبط با مواد مخدر، ۳۶ نفر سارق و ۷۴ نفر دیگر نیز به علت ارتکاب دیگر جرایم اجتماعی مختلف دستگیر و با تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.
۱۹۵۵/۳۰۷۵