۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۰
کد خبرنگار: 917
کد خبر: 83367992
۰ نفر

برچسب‌ها

نماینده زابل از پاسخ های وزیر صنعت قانع شد

تهران-ایرنا-حبیب الله دهمرده نماینده زابل از پاسخ های رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در بنگاه های کوچک و متوسط ایران قانع شد.

حبیب الله دهمرده در جلسه علنی امروز-دوشنبه-مجلس در طرح سوال از رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره بنگاه های کوچک و متوسط ایران گفت: امروز نقش بنگاه های کوچک و متوسط به عنوان یکی از مهم ترین روش های توسعه بسیار موثر است، ۴۴ درصد تولید ناخالص ملی، ۵۵ درصد محصولات فناورانه بر عهده این بنگاه هاست، ۷۹ هزار از ۸۴ هزار واحد بنگاه های کشور کوچک و متوسط هستند.

وی افزود: سیستان از نظر صنعتی رتبه اول بیکاری ایران را دارد در حالی که بازار افغانستان و پاکستان در کنار آن است، از نظر دور زدن تحریم ها سیستان و بلوچستان می تواند گزینه اول باشد اما بنگاه های این منطقه هر روز تعطیل تر می شوند.

نماینده زابل ادامه داد: پروژه جامع سامانه اطلاع رسانی که توسط شورای عالی اطلاع رسانی قرار بود به صورت شفاف اطلاعات را منتشر کند منحل شد، بازار تولید به حال خود رها شده است، سیاست های بازار بلاتکلیف و سردرگم هستند، میلیاردها دلار ارز تخصیص یافته به کالاهای اساسی بدون نظارت صورت گرفته است.

دهمرده در پایان از پاسخ های وزیر صنعت، معدن و تجارت قانع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =