سرمربی: قرارداد بازیکنان و کادر فنی فصل قبل پاس ۲۰ میلیارد ریال نبود

همدان- ایرنا- سرمربی تیم پاس همدان با واکنش نسبت به انتشار برخی مطالب مبنی بر اینکه سال گذشته ۲۰ میلیارد ریال قرارداد مالی بازیکنان و کادر فنی این تیم بود، گفت: هرگز قرارداد ما و شاگردانم این رقم مالی نبود.

احمد جمشیدیان روز دوشنبه با حضور در جمع کانون هواداران باشگاه پاس اظهار داشت: این درست که ۲۰ میلیارد ریال اعتبار فصل قبل برای تیم پاس هزینه شد اما به هیچ عنوان بابت قرارداد بازیکنان و کادر فنی نبود.

وی اضافه کرد: ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از این میزان صرف خرید امتیاز دسته دومی برای پاس شد، ۲ میلیارد ریال برای تسویه بدهی ها، ۵ میلیارد ریال هزینه سفرها و تغذیه تیم، ورودی مسابقات و مابقی برای درصد بازیکنان هزینه شد.

جمشیدیان با اشاره به اینکه کادر فنی کمتر از ۵۰ درصد و بازیکنان بین ۶۰ تا ۷۰ درصد دریافتی مالی از فصل قبل داشتند، گفت: سقف قرارداد تیم ۷۰۰ میلیون ریال بود که ۲ بازیکن در این سطح داشتیم و مابقی زیر ۵۰۰ میلیون ریال قرارداد داشتند.

سرمربی پاس همدان یادآور شد: با این حال از از همه مسئولان اعم از سیدسعید شاهرخی استاندار، حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس، عباس صوفی رییس هیات فوتبال و محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان بابت حمایت ها قدردانی می کنم.

وی پیرامون شرایط فصل جاری تیم پاس نیز گفت: برای شروع در لیگ دو باید ۵ میلیارد ریال بودجه اولیه داشته باشیم که از این مبلغ برای تسویه بدهی ها، هزینه تمرین و ورودی مسابقات اقدام شود.

جمشیدیان خاطرنشان کرد: اما باید توجه داشت که امسال حتی خوابگاه پاس هم دیگر وجود ندارد و آن را به بخش خصوصی اجاره داده‌اند.

وی شایعه حضور پاس در لیگ یک را به فال نیک گرفت و گفت: اگر زیرساخت‌ها مهیا باشد و حمایت همه جانبه صورت بگیرد، حضور در لیگ یک فرصت بسیار خوبی خواهد بود.

تیم پاس فصل گذشته لیگ ۲ با قرار گرفتن در جایگاه سوم از صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور بازماند.

۷۵۲۰/۲۰۹۰

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =