مدیرعامل باشگاه ملی حفاری: نمی توانیم در برخی از رشته های مقام آور تیمداری کنیم

اهواز – ایرنا – مدیرعامل باشگاه ملی حفاری گفت: کاهش بودجه باشگاه در سال جاری باعث شده است تا به اجبار و بر خلاف میل باطنی خود در برخی از رشته های مقام آورمان تیمداری نکنیم.

سیدسالار محمدنیا روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بودجه امسال باشگاه در واقع ۴۰ درصد بودجه سال ۹۶ و به میزان ۲۰ میلیارد ریال است که نیمی از آن را به تیم فوتسال خود اختصاص دادیم در حالی که بسیاری از تیم‌های فوتسال لیگ برتری بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه می‌کنند لذا اگر بازیکنان جوان بتوانند در این فصل مقام سوم و چهارم را کسب کنند واقعاً شاهکارمی کنند.

وی گفت: تیم فوتسال ما با ۱۰ میلیارد ریال بسته شد و تنها ۱۰ میلیارد ریال دیگر برای ما باقی می‌ماند که باید در رشته‌هایی همچون تیراندازی، فوتسال بانوان، وزنه برداری، فوتبال در رده‌های سنی مختلف، گلف و پاورلیفتینگ تیمداری کنیم.

محمدنیا با اشاره به اینکه نمی‌توانیم با این بودجه اندک در تمام رشته‌های مدنظر تیمداری کنیم افزود: ما چون زیرمجموعه وزارت نفت هستیم نمی‌توانیم یک ریال بیش از بودجه‌ای که برای ما در نظر گرفته شده است، هزینه کنیم لذا به اجبار باید برخی از تیم‌های خود را حذف کنیم در حالی که از این موضوع ناراحت هستیم.

وی گفت: در ورزش همگانی برنامه‌های بسیار مختلفی در دستور کار داریم و از این بابت هیچ مشکلی نداریم اما در بعد قهرمانی دست ما بسته است، اکثر تیم‌های ما در لیگ‌های کشوری قهرمان یا نایب قهرمان هستند و جای خالی آنها در مسابقات احساس می‌شود از طرفی حیف است که جوانان این استان که تمام دلخوشی آنها همین ورزش بوده، نتوانند در مسابقات کشوری شرکت کنند.

مدیرعامل باشگاه ملی حفاری در خصوص تیم فوتسال این باشگاه گفت: از ماه گذشته تمرینات تیم فوتسال ما آغاز شده و در ادامه یک اردوی چند روزه در بروجن برگزار کردیم که از سطح خوبی برخوردار بود؛ تلاش می‌کنیم با یک تیم قدرتمند وارد مسابقات شویم.

وی با بیان اینکه اولین بازی ما چهاردهم تیرماه مقابل تیمی از کرمانشاه است گفت: در این فصل سعی کردیم بیشتر از بازیکنان مستعد و جوان استان استفاده کنیم و نگاهمان به بازیکنان بومی بود. شاکله اصلی تیم فصل گذشته خود را حفظ کردیم و چند بازیکن دیگر به ترکیب تیم اضافه کردیم.

۹۸۷۹/‏۶۰۰۲/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =