۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۳
کد خبرنگار: 2693
کد خبر: 83367854
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف چای، برنج و انواع کالای قاچاق در هرمزگان

بندرعباس - ایرنا - ماموران انتظامی هرمزگان در خرداد و اوایل تیر امسال موفق به کشف انواع کالای قاچاق، چای و برنج در استان شدند.

کشف ۲۲ میلیارد ریال کالای قاچاق در بندرخمیر

فرمانده انتظامی بندر خمیر گفت: در راستای طرح تشدید ارتقای امنیت عمومی و مبارزه با قاچاق کالا، ۲۲ میلیارد و ۱۰۴ میلیون ریال انواع کالای قاچاق در خردادماه امسال در این شهرستان کشف شد.

سرهنگ رضا علی بخشی افزود: کالاهای قاچاق کشف شده شامل ۹۴ هزار و ۸۳۰ لیتر سوخت قاچاق، ۵۸۶ ثوب البسه و ۸۵ رأس احشام قاچاق است.

وی بیان داشت: همچنین در خردادماه امسال با تشدید برخورد با رانندگان متخلف، ۷۲ دستگاه خودرو و ۴۱ دستگاه موتورسیکلت متخلف توقیف و پس از اعمال قانون به پارکینگ منتقل شدند.

فرمانده انتظامی بندرخمیر اظهارداشت: در ماه گذشته مأموران بندرخمیر انواع مواد مخدر شامل ۱۷۲ کیلو گرم تریاک و ۲۳ کیلو گرم هروئین در درگیری با سوداگران مرگ نیز کشف کردند.

بخشی گفت: با انجام اقدامات پیشگیرانه و کنترل مناطق جرم خیز و تعامل خوب مردم در خرداد ماه امسال ۹ سارق نیز دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

وی با قدردانی از همکاری و تعامل بسیار خوب شهروندان با پلیس، از آنان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه، بلافاصله مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

کشف ۲۱ تن چای قاچاق در بندرعباس

بندرعباس- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: مأموران انتظامی بندرعباس ۲۱ تن چای خشک قاچاق به ارزش ۵ میلیارد ریال از قاچاقچیان کشف کردند.

سرهنگ عباسعلی بهدانی فرد روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: مأموران انتظامی مستقر در ایست و بازرسی شهید میرزایی بندرعباس حین کنترل خودروها به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و آن را جهت بررسی به داخل یگان منتقل کردند.

وی بیان داشت: در بازرسی دقیق از خودرو ۲۱ تن چای خشک بدون مدارک و بارنامه گمرکی معتبر کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان اظهارداشت: در این رابطه یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

کشف ۲۵ تن برنج قاچاق در میناب

فرمانده انتظامی میناب از کشف ۲۵ تن برنج قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد رستمی افزود: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا مأموران ایست و بازرسی شهید چغازردی حین کنترل خودروهای عبوری محور بندر عباس -میناب به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک و خودرو را متوقف کردند.

وی بیان داشت: مأموران در بازرسی از خودرو ۲۵ تن برنج قاچاق و بدون مجوز که از مرزهای شرقی وارد کشور شده بود، کشف و یک متهم در این زمینه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی میناب اظهارداشت: در این راستا پرونده قضائی تشکیل و به همراه متهم تحویل مراجع قضائی شد.

۷۱۹۵/۶۰۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =