۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۶
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83367821
۰ نفر

برچسب‌ها

گل محمدی:فصل گذشته مزد زحمات‌مان را گرفتیم

تهران-ایرنا- سرمربی تیم شهرخودرو، گفت: فصل گذشته با وجود مشکلات فراوان، مزد زحمات‌مان را با صعود به مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا گرفتیم.

«یحیی گل محمدی» امروز (دوشنبه) در نشست اعضای تیم فوتبال شهرخوردو خراسان با مسئولان شورای شهر مشهد، اظهار داشت: فصل گذشته تیم پدیده به بن‌بست رسیده بود و با مشکلات ریز و درشتی روبه‌رو بودیم. اما حمایت های شورای شهر و مدیریت شهری مشهد در آن زمان، مشکلات تیم را حل کرد و نقطه عطفی برای باشگاه ایجاد نمود تا راه را ادامه دهیم و در نهایت به سهمیه آسیایی دست یابیم.
وی افزود: تاکنون در شهرهای مختلفی مربی‌گری کرده‌ام، ولی چنین اراده‌ای برای موفقیت تیمی از سوی مسئولان آن شهر مشاهده نکرده‌ام. اتفاقات سال پیش گرچه سختی‌های خاص خود را داشت، اما با همدلی و وفاق شهری و استانی توانستیم از آن روزها فاصله بگیریم و به ساحل آرامش برسیم.
سرمربی شهرخودرو خراسان گفت: بازیکنانم در فصل گذشته زحمت اصلی را کشیدند و فشار زیادی را متحمل شدند. تمرینات پرفشار و مشکلات مالی در کنار نبود برخی از امکانات، شرایط سختی را رقم زد اما هیچ‌یک از بازیکنانم پا پس نکشیدند و با تلاش فراوان به امید روزهای خوب و کسب نتیجه درخشان، مزد زحمات خود را گرفتند.

در این جلسه «فرهاد حمیداوی» مالک باشگاه شهرخودرو نیز، گفت: در ابتدای ورود به مشهد، توجهم به بیلبوردهایی جلب شد که به معنای واقعی کلمه، حس حضور در شهر امید و نشاط را تداعی می‌کرد. مجموعه شهرخودرو به واسطه رفتار برادرانه و حمایت‌های شورای شهر هیچگاه از روز نخست حضور در فوتبال و شهر مشهد، احساس غربت نکرده‌است و باید از این بابت، از دوستان در شورای شهر و شهرداری مشهد تشکر کنیم.
وی افزود: خدمت به مردم شهر امام‌رضا (ع) را افتخاری برای خود می‌دانم، فراهم آوردن موجبات خوشحالی و خرسندی شهروندان و کسب مجوز حضور در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را بزرگ‌ترین افتخار برای خود می‌دانیم. بدون شک باید این راه ادامه یابد و به خوبی بر این امر واقفیم که تازه در ابتدای راه هستیم. امیدوارم موفقیت‌ها در سال‌های آتی متداوم و مستمر باشد.
مالک باشگاه شهرخودرو خراسان خاطرنشان کرد: بارها گفتم و بازهم تاکید می‌کنم که اگر حمایت های شورای پنجم شهر مشهد نبود، تیم شهرخودرو خراسان جایگاه کنونی را نداشت و مدیریت شهری نیز در این موفقیت‌ها سهیم است.
حمیداوی تاکید کرد: مجموعه شهر خودرو خود را مدیون شورای شهر و مدیریت شهری مشهد می‌داند، حسی که شورای پنجم شهر مشهد در این شهر ایجاد کرده، در کل کشور و حتی تهران بی‌نظیر است. حتی تیم شاهین شهرداری بوشهر که به لیگ برتر اضافه شده امروز از حمایت شهرداری بوشهر برخوردار نیست، لذا به عنوان نفر اول مجموعه، قدردان تمام زحمات و برادری شما هستیم.
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =