۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۵
کد خبرنگار: 1375
کد خبر: 83367792
۱ نفر
سارقان ترانس های برق کشاورزی در سمیرم دستگیر شدند

اصفهان- ایرنا- فرمانده انتظامی سمیرم از دستگیری پنج نفر از سارقان ترانس های برق و اموال اماکن خصوصی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سهراب قرقانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نیروی انتظامی بعد از دریافت گزارش های شهروندان در خصوص سرقت اماکن خصوصی و ترانس های برق کشاورزی موضوع را به صورت ویژه در راس ماموریتهای پلیس آگاهی قرار داد.

وی ادامه داد: با تحقیقات شبانه روزی و اقدامات پلیسی و اطلاعاتی، سارقان این تاسیسات شناسایی و در عملیات های جداگانه دستگیر و به پلیس آگاهی معرفی و تحویل شدند.

رییس پلیس سمیرم خاطرنشان کرد: در بازجویی فنی در پلیس آگاهی، سارقان به شش فقره سرقت از اماکن خصوصی شهروندان و تعدادی ترانس برق اعتراف کردند که در این خصوص پرونده تشکیل و برای برخورد قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

قرقانی با اشاره به فصل کار و کشاورزی در این شهرستان تصریح کرد: وسعت و پراکندگی باغ ها و مزارع در بخش ها و روستاهای مختلف منطقه زیاد است اما پلیس در اقدام علیه سارقان و قانون شکنان قاطع و سریع خواهد بود.

وی افزود: لازم است کشاورزان و باغداران نیز مسایل ایمنی و امنیتی تاسیسات کار و کشاورزی خود را رعایت کنند و به محض مشاهده تخلف یا سرقت پلیس را در جریان قرار دهند.

شهرستان سمیرم دارای ۱۹ هزار هکتار باغ، ۱۵ هزار هکتار زمین زراعی، ۴۵۵ هزار هکتار عرصه ملی و ۳۳۰ هزار هکتار مرتع و جنگل‌های طبیعی است.

این شهرستان در ۱۶۰ کیلومتری جنوب استان اصفهان و ضلع شمالی دنا و زاگرس میانی قرار دارد.

۷۱۴۷/‏۶۰۲۶/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =