شهرکرد میزبان با سابقه ترین طرح شبهه زدایی دینی است

شهرکرد - ایرنا- بیست و ششمین دوره طرح مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی به میزبانی چهارمحال و بختیاری تیرماه امسال برگزار می شود.

مسوول دبیرخانه بیست و ششمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی گفت: این طرح به مدت ۲۲ شب از سیزدهم تیرماه در مصلای امام خمینی (ره) شهرکرد برگزار می شود.

حسین گنجی روز دوشنبه در نشست هم اندیشی مسوولان خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری چهارمحال و بختیاری افزود: در این نشست ۹ نفر از اندیشمندان حوزه علوم دینی برای مردم به تبیین جایگاه بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شد، می‌پردازند.

به گفته وی، رسانه ها نقش مهمی در گفتمان سازی پیرامون بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران دارند به همین دلیل می‌توانند در طرح مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی به گسترش و ترویج این گفتمان کمک کنند.

گنجی یادآور شد: این برنامه هرشب با سخنرانی‌های عمومی برای مردم ادامه خواهد یافت و در طول روز نیز نشست تخصصی با حضور طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر برگزار می شود.

مسئول دبیرخانه طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی تصریح کرد: بازخوانی و بررسی یک حرکت و برنامه مستمر فرهنگی و اعتقادی با عنوان طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی که ربع قرن سابقه اجرایی در کشور دارد و اصل و اساس آن مبارزه با تهاجم فرهنگی است به خوبی یک ضرورت انکارناپذیر را در این عصر آشکار می کند.
به گزارش ایرنا، این طرح حدود ۲۶ سال پیش به همت امام جمعه شهرکرد اجرایی شد و تاکنون تداوم دارد.
۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =