اختصاص ۳۰ میلیارد ریال برای جداره سازی میدان امام همدان

همدان- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی همدان گفت: ۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای جداره سازی میدان امام خمینی (ره) از محل اعتبارات بازآفرینی در نظر گرفته شده است.

حسن ربانی ارشد دوشنبه در نشست هم اندیشی حل مشکلات مسکن مهر و تعاونی کوثر نیروی انتظامی همدان اظهار داشت: با اختصاص این اعتبار به زودی عملیات جداره سازی در پیاده راه میدان امام خمینی (ره) انجام می گیرد.

وی از همراهی و تعامل اداره راه و شهرسازی با شهرداری همدان جهت رفع مشکلات خبر داد و افزود: توجه شورا و شهرداری به مشکلات مردم به ویژه همشهریان مناطق بازآفرینی قابل تقدیر است.

ربانی ارشد اظهار داشت: اقدام شورا مبنی بر اولویت قرار دادن رفع دغدغه‌های محرومان در سطح شهر بسیار ارزشمند بوده و باید به این شورا کمک کرد.

وی با تاکید بر لزوم رفع مشکل مسکن مهر افزود: محوطه سازی و دیوار حایل یکی از مشکلات مساکن مهر است که اعتبار لازم برای حل این مطالبه برای شهرهای همدان و ملایر در نظر گرفته شده اما می‌طلبد در این زمینه تفاهمنامه ای با شهرداری همدان منعقد شود.

مدیرکل راه و شهرسازی همدان اضافه کرد: پیش نویس تفاهم نامه برای انعقاد قرارداد با شهرداری تهیه شده و هم اکنون شهرداری ملایر با اداره راه و شهرسازی این تفاهم نامه را امضا کرده و لازم است شهرداری همدان نیز در این زمینه اقدام کند.

وی افزود: شهرداری همدان در این خصوص باید اقدام‌های لازم را با سرعت انجام دهد تا اعتبار لازم اختصاص و جذب شود.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز در این نشست گفت: شورا و با همکاری راه و شهرسازی و مدیریت شهری عزم جدی برای رفع مشکلات مسکن مهر دارد.

کامران گردان افزود: مشکلات این خانه ها از سال‌ها قبل به دلیل بروکراسی اداری باقی مانده که با عزم جدی مسئولان مرتبط قابل حل است.

وی اضافه کرد: همراهی کامل اداره کل راه و شهرسازی با شورا و شهرداری همدان بسیاری از مشکلات حوزه مدیریت شهری در خدمت رسانی به مردم را حل کرده و دغدغه‌های صاحبان مسکن مهر نیز با تعامل بین دستگاه‌ها حل شدنی است.

گردان بیان کرد: مراجعان بسیاری به صورت مداوم جهت رفع مشکلات مسکن مهر به شورای شهر همدان مراجعه می‌کنند و بر این اساس نیاز است با همفکری و همکاری شورا، شهرداری و راه و شهرسازی این مشکلات برطرف شود.

۷۵۲۰/۲۰۹۰

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =