کودکان شیرازی، زیان های مواد مخدر را در نقاشی های خود ترسیم کردند

شیراز-ایرنا- تعدادی از کودکان شیرازی با شرکت در جشنواره خیابانی نقاشی که با موضوع مبارزه با مواد مخدر برگزار شد، پلشتی ها و زیان های مواد مخدر را در نقاشی های خود ترسیم کردند.

به گزارش ایرنا عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز، دوشنبه در جمع خبرنگاران بیان داشت: یکی از اهداف این جشنواره، معرفی شیراز به عنوان دوستدار کودک و همچنین هویت بخشی به این قشر از جامعه است و اینکه کودکان نسبت به مسایل اجتماعی آگاهی بیشتری کسب کنند و درگیر فضای عمومی شوند.

لیلا دودمان افزود: این جشنواره نقاشی که با ویژه برنامه های کودکان همراه بود و در محور حافظیه شیراز برگزار شد با استقبال خوب کودکان و خانواده‌های آنان مواجه شد.

وی ادامه داد: همزمان با این جشنواره نقاشی نیز با هدف ترویج فرهنگ مبارزه با مواد مخدر، مسابقه فوتبال نونهالان در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد و این نونهالان با شور و نشاط در این مسابقه شرکت کردند و به بزرگترها در باره زیان ها و آسیب‌های دخانیات هشدار دادند.

دودمان گفت: برنامه ریزی برای برگزاری برنامه‌های جمعی ویژه کودکان در شیراز با رویکرد هویت‌بخشی، رشد استعدادها و شخصیت یابی کودکان انجام می‌شود.

۹۸۷۳ / ‏‬ ۶۱۱۸

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha