۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۶
کد خبرنگار: 1100
کد خبر: 83367456
۰ نفر

برچسب‌ها

تسهیل در ارائه خدمات، اولویت سازمان همیاری شهرداری های فارس اعلام شد

شیراز-ایرنا- سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان فارس گفت: رویکرد جدید این سازمان در کنار توجه و حرکت بر مبنای اهداف اصلی آن، فراهم کردن شرایطی برای تسهیل در ارایه خدمات به شهرداری های استان است.

محمود میرزایی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در دوره جدید مسئولیتی در سازمان همیاری شهرداری های استان تلاش خواهم کرد ضابطه مند و مطابق با اهداف تعریف شده برای این سازمان گام بردارم.
وی با اشاره به برخی نابسامانی ها در سال های اخیر در سازمان همیاری شهرداری های استان گفت: تلاش خواهم کرد این سازمان را به اهداف و ماموریت اصلی آن نزدیک تر کنم تا حرکت ها براساس اساسنامه و دستورالعمل های سازمانی باشد.
رئیس جدید سازمان همیاری شهرداری های استان فارس گفت: حمایت و تقویت شهرداری های استان و تسهیل در ارایه خدمات به آنها به خصوص در شهرهای بزرگتر از جمله اولویت های کاری دوره جدید مدیریتی این سازمان خواهد بود که برای تحقق این امر نیازمند کمک تمام مسئولان در بخش های مختلف استان هستیم.
میرزایی افزود: اگر هدف همه کمک به توسعه همه جانبه شهرداری ها باشد، قطعاً خداوند نیز کمک می کند تا این توسعه با شتاب بیشتری دنبال شود.
استاندار فارس در حکمی، محمود میرزایی را به عنوان سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های استان فارس منصوب کرد.
در حکم استاندار فارس خطاب به میرزایی، با اشاره به تعهد، تخصص و توانمندی های نامبرده ابراز امیدواری شده است که این سازمان در مسیر توسعه همه جانبه با توجه به وظایف مندرج در اساسنامه گام بردارد.
محمود میرزایی پیش از این دبیر شورای حمل و نقل و ترافیک استان فارس بوده است.
آیین معارفه میرزایی به عنوان سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان فارس دوشنبه سوم تیرماه با حضور امیرحسین جمشیدی مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس برگزار شد.
‌۹۲۵۴
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =