۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۲۲
کد خبرنگار: 2217
کد خبر: 83367398
۰ نفر

برچسب‌ها

کلنگ زنی دو طرح مالی و آموزشی در تالش

آستارا - ایرنا - کلنگ ساخت ساختمان یک موسسه خیریه در شهر چوبر و مدرسه خیریه ساز در شهر حویق تالش، توسط مسئولان این شهرستان به زمین زده شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا فرماندار تالش روز دوشنبه در آئین کلنگ زنی ساختمان مؤسسه خیریه انفاق شهر چوبر در حضور مقامات محلی گفت: مردم نوعدوست تالش همواره در کارهای خیر پیشگام بوده‌اند و این مؤسسه در رفع مشکلات و موانع نیازمندان و افراد کم بضاعت، نقش مهمی ایفا خواهد کرد.

سید عیسی مهدوی در خصوص طرح آموزشی شهر حویق نیز اظهار کرد: تأمین فضاهای آموزشی برای ادامه تحصیل فرزندان جامعه از وظایف مسئولان است و خیران در این راستا با دولت همکاری خوبی از خود نشان می‌دهند.

بر اساس اعلام روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بخش حویق؛ مدرسه سه کلاسه شهید بی نیاز این شهر با امکانات دفتر، آبدارخانه و سرویس بهداشتی در زمینی به مساحت ۳۷۰ متر مربع به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال ساخته خواهد شد.

اعتبار مورد نیاز برای ساخت و تجهیز این مدرسه چهار میلیارد ریال است و آقای قلی پور از خیران مدرسه ساز، تامین آن را تقبل کرده است.
شهر چوبر در سال ۱۳۸۴ با ادغام چند روستا تشکیل شد و بخش حویق با جمعیتی بالغ بر ۳۵ هزار نفر در شمالی ترین نقطه شهرستان تالش قرار دارد.
شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در بخش‌های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

۷۱۰۶ / ‏‬ ۷۱۲۴/‏۲۰۰۷/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =