کاپیتان تیم فوتبال ۹۰ ارومیه به سپاهان پیوست

ارومیه- ایرنا- مدیر تیم فوتبال ۹۰ ارومیه گفت: «محمد زینالی» کاپیتان و مهاجم سابق این تیم با عقد قراردادی ۲ ساله به تیم لیگ برتری سپاهان اصفهان پیوست.

یحیی بهاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بازیکن جوان ۲۱ ساله ارومیه‌ای که ورزش فوتبال را از آکادمی فوتبال ۹۰ ارومیه آغاز کرد، سال گذشته درخشش خوبی در رقابت‌های لیگ دسته یک کشور / جام‬ آزادگان / ‌‬ داشت و مورد توجه مسئولان و کادر فنی سپاهان اصفهان قرار گرفت.

وی بیان کرد: زینالی تمرین های آماده سازی خود را از امروز به همراه سایر هم تیمی‌هایش در ترکیب سپاهان اصفهان آغاز کرد و با توجه به ظرفیت‌های بالایی که دارد بدون شک درخشش خوبی در فوتبال کشور خواهد داشت.

وی ادامه داد: این بازیکن سال گذشته نخستین حضور خود در رقابت‌های لیگ کشوری را تجربه کرد و به عنوان یکی از پدیده‌های حال حاضر فوتبال ایران لقب گرفت.

مدیر تیم فوتبال ۹۰ ارومیه گفت: فوتبال ارومیه سال گذشته پس از گذشت سه دهه غیبت بار دیگر با حضور تیم ۹۰ ارومیه در لیگ دسته یک کشور، جان تازه ای به خود گرفت و با حمایت‌های استاندار آذربایجان غربی حضوری قابل قبولی در رقابت‌های جام آزادگان داشت.

مدیر فوتبال تیم ۹۰ ارومیه گفت: این تیم در نخستین حضور خود در رقابت‌های لیگ دسته یک موفق به حفظ امتیاز شد و امسال تلاش خود را برای صعود به لیگ برتر کشور به کار خواهد بست.

سال گذشته تیم فوتبال ۹۰ ارومیه در نخستین حضور خود در رقابت‌های لیگ دسته یک کشور با کسب هفت برد، ۱۰ تساوی، ۱۳ باخت، ۲۲ گل زده، ۴۰ گل خورده و اندوختن ۳۱ امتیاز در رتبه سیزدهم جدول رده بندی قرار گرفت و سهمیه جام آزادگان را برای فصل جاری حفظ کرد.
فصل گذشته ۱۶ تیم گل گهر سیرجان، آلومینیوم اراک، اکسین البرز، قشقایی شیراز، کارون اروند خرمشهر، مس کرمان، شاهین شهرداری بوشهر، سرخ پوشان پاکدشت، بادران تهران، فجر سپاسی، شهرداری تبریز، مس رفسنجان، ملوان بندرانزلی، ۹۰ ارومیه، خونه به خونه بابل و شهرداری ماهشهر در رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور حضور داشتند.

امسال باشگاه فرهنگی ورزشی ۹۰ ارومیه مجوز رسمی خود را به عنوان نخستین آکادمی فوتبال آذربایجان غربی پس از سال‌ها پیگیری و با حمایت هیأت فوتبال استان از سوی فدراسیون مربوطه کسب کرد.

باشگاه فوتبال فولاد مبارکه سپاهان اصفهان یک باشگاه فوتبال پرهوادار ایرانی به شمار می رود که در سال ۱۳۳۲ در شهر اصفهان پایه گذاری شد.

۷۱۵۶/‌۳۰۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =