توجه به مشکلات اقتصادی نباید موجب غفلت از فرهنگ شود

ارومیه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: توجه به رفع مشکلات اقتصادی در برهه کنونی نباید موجب غفلت از فرهنگ و اقدامات فرهنگی شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی روز سه شنبه در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضا اکرمی رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری افزود: پرداختن به موضوعات اقتصادی لازم است و باید مشکلات در این خصوص حل شود ولی نباید پرداختن به موضوعات اقتصادی و حل مشکلات در این زمینه دولت را از پرداختن به مسائل فرهنگی و اجتماعی باز دارد.

وی اظهار داشت: اتخاذ تصمیم های مهم فرهنگی و افزایش اعتبار از سوی نهاد ریاست جمهوری و تقویت حوزه‌های علمیه و نهادهای فرهنگی در کشور ضروری است و باید به این موضوعات نگاه جدی شود.

وی ادامه داد: در شرایطی که کشور دچار آسیب‌ها و معضلات فرهنگی بسیاری است، غفلت از این موضوع صدمات جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید رضا اکرمی رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری و حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرودی نماینده مجلس خبرگان رهبری امروز برای بررسی مشکلات و فعالیت‌های فرهنگی آذربایجان غربی به این استان سفر کرده اند.

۸۱۳۷/‏۲۰۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =