۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۹
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 83367209
۰ نفر
ثبت نام بیمه درمان تکمیلی هنرمندان البرز آغاز شد

کرج – ایرنا – مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: ثبت نامه بیمه درمان تکمیلی اعضای صندوق اعتباری حمایت از هنرمندان استان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، ناصر مقدم روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ثبت نام بیمه درمان تکمیلی سال ١٣٩٨ صندوق اعتباری حمایت از هنرمندان آغاز شده و تا ١٢ تیرماه ادامه دارد.

وی اضافه کرد: این صندوق با ایجاد ظرفیت‌های تازه در زمینه خدمت رسانی به اعضای خود اقدام به فراهم کردن بیمه تکمیلی نموده است.

مقدم گفت: هدف از این اقدام ارائه خدمات پزشکی برای تأمین بخشی از هزینه‌های درمان به خصوص اعمال جراحی و هزینه‌های بیمارستانی و همچنین تأمین آتیه و حمایت از اعضا در مقابل نتایج ناشی از فوت یا حوادث است.

وی با بیان اینکه به صورت جدی در حال پیگیری بیمه هنرمندان و اصحاب رسانه هستیم اظهار داشت: امسال سهمیه کافی برای بیمه هنرمندان و اصحاب رسانه در استان در نظر گرفته شده است.

مقدم ادامه داد: هم اکنون یک هزار و ۲۰۰ نفر در استان تحت پوشش بیمه هنرمندان هستند، که در سال گذشته تعداد ۶۰ نفر بیمه شده اند واز ابتدای سال جاری تاکنون نیز ١٥ نفر از هنرمندان استان تحت پوشش بیمه قرار گرفته اند.

وی گفت: نیمی از افرادی که بیمه هنرمندان هستند تحت پوشش بیمه تکمیلی نیز قرار دارند.

۷۴۱۴/‏‬ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =