۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۸
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83367186
۰ نفر
باشگاه کارآفرینان نوجوان در آموزش و پرورش البرز تاسیس می شود

کرج – ایرنا - معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش البرزگفت: برای نخستین بار در البرز باشگاه کارآفرینان نوجوان در آموزش و پرورش این استان با رویکرد خلاقیت آفرینی و توانمند سازی در بین دانش آموزان تاسیس می شود.

تقی نادری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: اداره کل آموزش و پرورش البرز با همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و همچنین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همزمان با پنج استان کشور اقدام به تاسیس باشگاه کارآفرینی نوجوان کرده است.
وی خاطرنشان کرد: هماهنگی لازم برای عملیاتی کردن این برنامه مهم در شورای آموزش و پرورش البرز مورد پیگیری قرار می گیرد تا با مصوبه شورا این باشگاه در استان راه اندازی شود.
نادری با بیان اینکه آموزش و پرورش البرز همزمان با پنج استان دیگر در کشور اقدام به تاسیس راه اندازی باشگاه کارآفرینان نوجوان می کند، ادامه داد: این حرکت نو در البرز که بر اساس ساحت های شش گانه سند تحول بنیادین در دستور کاری قرار گرفته است نیاز به حمایت ویژه مسئولان استانی دارد.
نادری تصریح کرد: فعال کردن این باشگاه کارآفرینی در تقویت نگرش کارآفرینانه و توانمند سازی دانش آموزان از طریق کشف و واکاوی خلاقیت و همچنین آشنا یی اولیای دانش آموزان با مباحث کارآفرینی نقش سازنده ای دارد.
وی اضافه کرد: درباشگاه کارآفرینان نوجوان آموزش و پرورش البرز، گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال تحت پوشش قرار می گیرد.
وی تاکید کرد: بهبود مهارت های اساسی چون پرسشگری، تفکر پیوندی، آزمایشگری، توانایی کارگروهی، شبکه سازی و حل مساله از جمله اهداف پیش بینی شده برای باشگاه کارآفرینان در آموزش و پرورش البرز است.
استان البرز ۴۶۰ هزار دانش آموز دارد.
۲۸۱۹/ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =