۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۷
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 83367184
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات احداث نخستین مسیر دوچرخه سواری در سنندج آغاز شد

سنندج - ایرنا - عملیات احداث نخستین مسیر دوچرخه سواری در سنندج به متراژ 6 کیلومتر از ابتدای میدان حجاب تا ورودی ناحیه منفصل شهری حسن آباد آغاز شد.

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج روز دوشنبه در حاشیه آغاز عملیات احداث این مسیر اظهار داشت: سال گذشته در راستای احداث فاز سه بلوار ۲۴ متری کمربندی آبیدر احداث مسیر دوچرخه سواری با هدف استفاده شهروندان از طبیعت در این پروژه در نظر گرفته شد.

فواد کریمی با اشاره به آغاز عملیات احداث این مسیر از امروز در چهار فاز گفت: فاز نخست مسیر دوچرخه سواری از میدان حجاب تا سه راهی تکیه و چمن به متراژ یک کیلومتر احداث می شود.

وی افزود: فاز دوم از سه راهی تکیه چمن تا پارک کودک به متراژ ۵۰۰ متر طول و فاز سوم نیز از پارک کودک تا ابتدای شهرک آبیدر به متراژ یک هزار و ۸۰۰ متر طول انجام خواهد شد.

مدیرشهرداری منطقه سه سنندج یادآور شد: در نهایت فاز چهارم این مسیر از شهرک آبیدر تا ورودی ناحیه منفصل شهری حسن آباد بطول ۲ هزار و ۸۰۰۰ متر طول احداث می شود.

وی افزود: در حال حاضر عملیات تسطیح و رگلاژ احداث مسیر دوچرخه سواری از سه راهی تکیه وچمن تا پارک کودک آغاز شده و پس از تکمیل بلوار ۲۴ متری آبیدر ادامه مسیر از میدان حجاب هم آغاز می‌شود.

کریمی ابراز امیدواری کرد، با احداث مکان های تفریحی، ورزشی و رفاهی علاوه بر پرکردن اوقات فراغت شهروندان گام مهمی در جهت ارتقای سلامت شهروندان برداشته شود.

احداث مکان مناسب برای تفریح و ورزش در راستای ارتقا سلامت روحی و روانی شهروندان از جمله اهداف و برنامه های شهرداری و شورای شهر در این دوره است.

شهر سنندج مرکز استان کردستان با بیش از ۵۰۰ هزار نفر جمعیت با سه ناحیه شهرداری اداره می شود.

۷۳۴۸ / ‏‬ ۳۰۳۴

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =