۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۵۴
کد خبرنگار: 2964
کد خبر: 83367142
۰ نفر
معاون فرماندار بهاباد: برنامه های دهه کرامت، باشکوه برگزار شود

یزد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد در جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت بهاباد گفت : برنامه های دهه کرامت باید با شکوه و عظمت خاصی برگزار شود.

محمد هوشمند بهابادی روز دوشنبه در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های دهه کرامت افزود: تمام برنامه های دهه کرامت باید با محوریت این شعار برگزار شود.

وی با بیان اینکه این جشن فقط مخصوص خانم ها و دختران نیست، افزود: موضوع معرفت افزایی و اخلاق جامعه که یکی از دغدغه های رهبر معظم انقلاب است باید پر رنگ تر و با شکوه تر پیگیری شود همانطور که در بیانیه گام دوم انقلاب به مسئله اخلاق و معنویت به خوبی اشاره شده است.

معاون فرمانداربهاباد بابیان اینکه در دهه کرامت ما نه تنها نشاط اجتماعی را افزایش می‌دهیم بلکه تکریم آحاد جامعه را دنبال می‌کنیم؛ فضایل اخلاقی و ابعاد شخصیتی امام رضا (علیه السلام) و حضرت معصومه (سلام الله علیها) در دهه کرامت امسال بیش از پیش برای قشرهای مختلف مردم به ویژه نسل جوان تبیین شود.

هوشمند با بیان اینکه دهه کرامت فرصت مناسبی برای بیان معارف و شادی مورد نظر اهل بیت (ع) است افزود: بر اساس آنچه که در روایت آمده است می‌بایست در شادی اهل بیت (ع) شاد باشیم و دهه کرامت نیز فرصت خوبی است تا ایام شادی برای اهل بیت (ع) را در جامعه برجسته کنیم.

معاون فرماندار بهاباد با بیان اینکه این شهرستان در مسیر جاده ولایت قرار دارد اظهار داشت: رساله کاروانهای پیاده محبان الرضای بافق و دوندگان دو رضوی از این مسیر عبور میکنند تا به مشهد مقدس بروند باید استقبال از این برنامه ها با شکوه انجام شود.

از تولد حضرت معصومه (س) تا ولادت امام رضا (ع) دهه کرامت نامگذری شده است.

۸۷۹۹/ ۶۱۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =