مواد مخدر یکی از ابزارهای جنگ نرم محسوب می شود

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: امروزه مواد مخدر و روان گردان‌ها بعنوان یکی از ابزارهای جنگ نرم محسوب می شوند و در ردیف نخست آسیب‌های اجتماعی نظام جمهوری اسلامی قرار دارند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان، سید موسی خادمی در پیامی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: در کنار سه بحران جهانی از جمله فقر، معضلات محیط زیست و تهدیدات هسته‌ای، موضوع مواد مخدر و روان گردان‌ها به عنوان بحران چهارم در هزاره سوم، گریبانگیر همه جوامع و کشورهای دنیا شده است.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران با الهام از آموزه‌های دین مبین اسلام و با هدف حفظ کرامت انسانی و با تأسی از رهنمودهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از ابتدای انقلاب، مقابله با این پدیده شوم را به طور جدی آغاز کرده است.

استاندار لرستان ادامه داد: سه هزارو ۸۱۱ شهید گرانقدر و بیش از ۱۲ هزار جانباز سرافراز در راه تقدیم انقلاب اسلامی شده و نظام نقش بی‌بدیل خود را در راه مقابله با فراگیرتر شدن این پدیده شوم در کشور، منطقه و جهان و تحکیم صلح و امنیت جهانی به شایستگی انجام داده است.

خادمی همچنین یاد و خاطره ۵۶ شهید و ۳۸ جانباز سرافراز عرصه مبارزه با مواد مخدر استان لرستان را در سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر گرامی داشت.

وی همچنین بر همکاری همه‌جانبه دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در این عرصه تاکید کرد.

۳۲۱۰/‏۶۰۶۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =